Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

jak vyhodit miliardy

Odpovědět

Datum : 06.10.2012 05:56, Vložil : pepoš od prostijova

já to vidím jednoduše-něčí kamarád nakluše s obálkou v americe se někde v poušti vyženou ze starých f16 zvířata co koušou kabely v Čáslavi se vyhodí miliardy za nové vybavení základny a nějaký kretén pak bude prohlašovat jak skvělé stíhačky jsme nakoupily...snad Nečasova vláda rychle skončí...

Provoz

Odpovědět

Datum : 05.10.2012 17:24, Vložil : Jakub

Nechápu, proč by Gripeny nemohly strážit náš vzdušný prostor dalších 10 let. Máme na ně vycvičené piloty, je tu vybudované zázemí.. Takhle nakoupí např. zmiňované F-16, které se stejně za 5 let budou muset pravděpodobně modernizovat, protože pochybuji, že státy které mají modernizované F-16 se jich budou jen tak zbavovat.. Nakonec to v součtu vyjde nejspíš dráž než další 10-letý pronájem Gripenů, jak to v našich končinách bývá zvykem.

staré F-16

Odpovědět

Datum : 05.10.2012 09:36, Vložil : Cid2000

.......tak to asi pomalu směřuje k nákupu starých vyřazených amerických stíhaček F-16, které se snaží nenápadně Saša protlačit.Vyměníme moderní stíhačky za staré.,,....samozřejmě to bude výhodné.Určitě to bude ve prospěch ČR.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie