Podmínky užití

07.11.2011

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu redakce flyMAG zapovězeno.

Copyright © 2009-2011, flyMAG

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu redakce magazínu flyMAG je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách flyMAGu (www.flymag.cz) a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

Ochrana osobních údajů

Internetový letecký magazin flyMAG zaručuje všem čtenářům svých publikací ochranu jejich osobních údajů. FlyMAG nesbírá žádné osobní údaje, které jí čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (například při vkládání názorů v debatních skupinách, registracích do soutěží atd.).

Diskusní příspěvky

Redakce magazínu flyMAG si vyhrazuje právo odstranit jakýkoli příspěvek. Zejména takový, který bude porušovat platné zákony ČR nebo dobré jméno našeho magazínu. Typickým příkladem odstraněných příspěvků jsou rasistické výroky, hrubé urážky, zjevné kopírování cizích textů v nadměrném rozsahu, adresná nepodložená obvinění, reklama, odkazy na pornografické či extrémistické webové stránky. K těmto krokům ale saháme ve velmi výjimečných případech. Věříme totiž, že svoboda slova je jednou z nejcennějších svobod, které člověku náleží.

 

 

 

 

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka