Nová letadla ZLIN ještě dostupnější

17.06.2011

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. nenechávají klidnou zvyšující se potřeby a náročnost klientů.  Zavádí proto na trh zcela novou službu ZLIN Financial Services a spolu s ní do portfolia ihned dva finanční produkty: leasing ZLIN Rent a úvěr ZLIN Kredit. Oba produkty umožňují velmi flexibilní a jednoduché vyřízení i nastavení půjčky na nová letadla legendární značky ZLIN nebo i na nákladnější generální opravy a revize.

Pokud zákazník zvažuje pořízení nového letounu prostřednictvím úvěru nebo leasingu, vychází mu společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. maximálně vstříc. „Služba je určená pro zákazníky, kteří kladou zvláštní důraz na výhodnost, jistotu a rentabilitu každého obchodu,“ vysvětluje ing. Marek Kurfürst, vedoucí controllingu společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s, s tím, že koncept značkových finančních služeb je založený na chápání těchto souvislostí, ať již jde o podnikání nebo soukromý rozpočet.
ZLIN Rent je služba založená na operativním leasingu. Jako taková dovolí zájemcům pravidelnou obměnu letadlového parku. 
Po skončení pronájmu má zákazník tři možnosti:

  1. Vrací letadlo zpět pronajímateli a dostává zpět svou zhodnocenou kauci.
  2. Prodlouží smlouvu o pronájmu.
  3. Odkoupí letadlo za zůstatkovou cenu (s možností využití služby ZLIN Kredit).

Produkt nabízí řadu výhodných doplňkových služeb, pomocí kterých si agendu s provozem letadla může zákazník značně zjednodušit. 

Smlouvu lze uzavřít na dobu 12 měsíců nebo delší. Další nutnou podmínkou je složení vratné kauce ve výši 500 000 Kč. Budou-li při vrácení letounu splněna všechna smluvní ujednání, pak zákazník dostane celou svou kauci zpět, navíc zhodnocenou o 1% p.a. (tj. 505 000 Kč při nájmu na 12 měsíců). Službu ZLIN Rent nabízíme ve dvou variantách:  Full Service a Standard. U obou variant měsíční platby obsahují tyto položky:

Služba ZLIN Rent Full Service navíc ještě zahrnuje i cenu za veškeré předepsané prohlídky a servisní zásahy (nutný je přílet letadla do servisu společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s. v Otrokovicích). Při volbě varianty „Standard“ si zákazník servisní úkony zařizuje sám, ale musí doložit, že letoun byl po dobu trvání nájmu řádně servisován.

V případě, že zákazníkem je právnická osoba nebo fyzická osoba podnikatel, pak jsou, podle platného zákona o dani z příjmu, všechny smluvní měsíční platby, bez ohledu na zvolenou variantu, daňově uznatelné.

Úvěrové produkty jsou velmi běžnou a žádanou formou financování. Díky novému produktu ZLIN Kredit se klient může stát ihned hrdým majitelem letadla ZLIN a navíc si flexibilně měnit podmínky smlouvy dle aktuálních potřeb.

Flexibilita, jednoduchost a specifické výhody úvěrového produktu jsou faktory, které zajistí, aby si vybral opravdu každý. Odepisování letadla je plně v režii kupujícího, který si rovněž může nárokovat vrácení DPH z celkové prodejní ceny letounu ZLIN. Již podepsanou smlouvu je možné později zkrátit nebo prodloužit, vkládat mimořádné splátky nebo vše předčasně splatit.

Uvedené produkty je možné plně využít při uvedení starších ZLINů zpět do provozu, při financování generálních oprav a revizí, kdy si zákazník může navolit splátkový kalendář na úhradu ceny za opravy dle svých možností a potřeb. Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. rovněž nabízí převzetí letadla, provedení a navrácení do provozu za cenu požadované opravy. Zařídíme Vám i pojištění Vašeho letounu u renomované pojišťovny.

 

Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka