Aerolinie Emirates vyhlašují nábor nových zaměstnanců

06.10.2010

Společnost Emirates pořádá v Praze 23. října 2010 nábor nových zaměstnanců na pozici palubní průvodčí (letuška/steward). Dubajská letecká společnost, která v červnu zahájila pravidelné lety z Dubaje do Prahy, tak chce navýšit počet palubního personálu.

„Hledáme lidi s kladným přístupem k cestujícím a s přirozenou touhou poskytovat perfektní služby, kteří jsou schopni pracovat v týmu s lidmi z různých kultur,“ říká Bořivoj Trejbal, country manažer společnosti Emirates pro Českou republiku. „Pokud na vás tento popis sedí, rádi se s vámi setkáme při náboru nových zaměstnanců.“

Náborový den letecké společnosti Emirates proběhne v hotelu Don Giovanni, Vinohradská 157-a, Praha 3. Další kola potrvají v následujících třech dnech až do 26. října. Laskavě žádáme zájemce o práci na pozici palubní průvodčí, aby si s sebou přinesli svůj strukturovaný životopis v anglickém jazyce a fotografii. V současné době společnost Emirates, která zaměstnává okolo 100 Čechů, otevírá pouze pozice palubní průvodčí. Více informací naleznete na www.emiratesgroupcareers.com.

Společnost Emirates začala denně létat z Dubaje do Prahy 1. července 2010 (z Dubaje odlétá v 10.30 hod. a z Prahy v 16.20 hod.). Na této lince nabízí v letadle typu Airbus A330-200 27 míst v business třídě a 251 v ekonomické. Praha je jednou z pěti nových linek, které společnost v letošním roce uvedla do provozu. Těmi dalšími jsou Tokio, kam společnost začala létat 28. března, Amsterdam, v provozu od 1. května, Madrid od 1. srpna, a nejnověji i Dakar, který se stal destinací společnosti Emirates 1. září.

Emirates.com

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

to je prece jasne

Odpovědět

Datum : 19.10.2010 03:03, Vložil : pepin

Emiraty vzdy zacinaji pohovory s adepty v 6:30 rano, to je prece vseobecne zname. Prvni prichozi maji vzdy nejvetsi sanci na uspech. Proste dobrej oddil...

Nábor

Odpovědět

Datum : 18.10.2010 17:06, Vložil : Petra

Prosím Vás, není tu uveden čas, kdy nábor 23.10. začíná.. Děkuji.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka