Předprodej zájezdů na léto z Českých Budějovic roste, Čedok přidává další let do Turecka

16.01.2024

Zájem o dovolené na příští letní sezonu s koncem letošního roku překonává loňská rekordní čísla. Cestovní kancelář Čedok proto přidává další charterový let z Českých Budějovic do Turecka. Do Antalye, která je vstupní branou pro oblíbenou Tureckou riviéru, se bude létat z jižních Čech už dvakrát týdně, každou sobotu a středu. Sezona odstartuje na jihočeském letišti už 25. května 2024. Čedok nabízí odlety z Plané už celkem do pěti destinací, kromě Turecka mohou klienti cestovat přímo na řecké ostrovy Rhodos a Kréta nebo nově vyzkoušet také pevninské Tunisko nebo bulharský Burgas. Zájezdy ve first minute kupují zejména rodiny s dětmi nebo klienti, kteří chtějí mít v předstihu rezervované termíny i oblíbené hotely za výhodných podmínek.

Předprodeje na léto ve first minute v posledních týdnech raketově vyskočily, proto jsme se rozhodli přidat další odlet z Českých Budějovic. Po letošní úspěšné sezoně tak budeme příští rok z jihočeského letiště létat už do pěti destinací a do turecké Antalye nově už dvakrát týdně. Díky tomu nabídneme klientům nejen týdenní dovolené, ale i oblíbené prodloužené pobyty. Zájezdy se už dají rezervovat na webu nebo na našich pobočkách," představil navýšení provozu Miroslav Kubáč, produktový ředitel Čedoku.


Největší poptávka u pobytů s odletem z Českých Budějovic je i v letošním roce po čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelích s all inclusive napříč všemi destinacemi. Tradičně se nejvíce rezervují prázdninové termíny přes červencové státní svátky nebo odlety na přelomu července a srpna. V porovnání s loňskem, kdy provoz jihočeského letiště odstartoval až od srpna, se už nyní objednávají
také odlety na začátku sezony, tedy v červnu, kdy jsou nejen nižší ceny, ale také příjemnější teploty pro výlety či méně turistů v jednotlivých lokalitách.


Zájezdy s odletem z Českých Budějovic jsou v prodeji na webových stránkách www.cedok.cz, na pobočkách Čedoku po celé České republice a v široké síti prodejců. Plánované destinace z Českých Budějovic v létě 2024:

Země Destinace
Turecko Antalya 2X TÝDNĚ
Řecko Rhodos
Řecko Kréta/Heraklion
Bulharsko Burgas NOVINKA
Tunisko Enfidha NOVINKA

 

Zdroj a Foto: Čedok

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie