Přední saúdská nízkonákladová letecká společnost flynas přidává od 1. května Prahu mezi své zahraniční letní destinace

17.02.2022

Rijád, Saúdskoarabské království – Společnost flynas, saúdskoarabský národní letecký dopravce a přední nízkonákladová letecká společnost na Blízkém východě, v rámci svých příprav na opětovný zájem o volnočasové cestování během letní sezóny oznámila zavedení přímých letů ze Saúdské Arábie do Prahy od 1. května 2022.


Díky přibližně pěti a půl hodinovému letu z Rijádu do Prahy si saúdskoarabští i čeští turisté budou moci užívat krásy země, její bohatou historii, nádhernou přírodu a vysokou úroveň služeb. Plánované přímé lety by měly odlétat z hlavního města Saúdské Arábie, konkrétně z mezinárodního letiště King Khalid v Rijádu, třikrát týdně.


Přímá letecká linka mezi Rijádem a Prahou bude cestujícím k dispozici vždy ve středu, v pátek a v neděli a to v těchto časech*:

Rijád – 
ODLET 05:25 11:35 Praha (XY383) / PŘÍLET 10:45 18:30 Praha – Rijád (XY384) *Uvedeno vždy v místním čase.

Na linku společnost Flynas nasadí letadlo typu A320NEO s celkovou kapacitou 174 míst a konfigurací dvou tříd – Premium a Economy.
„Letecké spojení do Rijádu je pro Letiště Praha důležitým milníkem z několika důvodů. Získáváme tím další dálkovou linku, která přispěje nejen k obnově a rozvoji leteckého provozu, ale především tolik potřebného příjezdového turismu.


Saudská Arábie je v tomto ohledu zemí se silným potenciálem a s turisty se zajímavým profilem nejen pro Prahu, ale například i pro lázeňský trojúhelník Karlovarského kraje,“ říká Jiří Pos, předseda představenstva Letiště Praha.

 

Zdroj a Foto: Letiště Praha

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 22.02.2022 09:37, Vložil : Season Wood

Thanks for sharing this informative post. Really amazing!!! Company Site

Odpovědět

Datum : 19.02.2022 18:12, Vložil : Angela Briggs

Thanks for sharing this informative post. www.hemeldrywall.co.uk/dry-lining.html

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie