Hainan Airlines a Rolls-Royce: memorandum o porozumění

15.11.2018

Šanghaj (PROTEXT/PRNewswire) - Společnosti Hainan Airlines a Rolls-Royce podepsaly během prvního Čínského mezinárodního veletrhu dovozu memorandum o porozumění (MOU) v rámci nákupu leteckých motorů

Během Čínského mezinárodního veletrhu dovozu (CIIE), který byl zahájen 5. listopadu 2018 v Šanghaji, podepsaly společnost Hainan Airlines Holding Co. Ltd. (Hainan Airlines) a společnost Rolls-Royce Ltd., jeden z největších světových výrobců leteckých motorů na světě, memorandum o porozumění (MOU) o koupi motorů. Očekává se, že memorandum o porozumění usnadní produktivní vztahy mezi oběma společnostmi.



„Toto memorandum o porozumění dále posiluje naši úspěšnou spolupráci a prohlubuje naše přátelství se společností Rolls-Royce," řekl mluvčí společnosti Hainan Airlines. „Společnost Hainan Airlines v loňském roce oslavila 10. výročí své spolupráce s firmou Rolls-Royce a těší se na hlubší spolupráci s dodavatelem motorů v oblasti civilního letectví, rozvoje vedoucích pracovníků a školení managementu."


„Jsme velmi potěšeni, že jsme se společností Hainan Airlines během veletrhu CIIE podepsali dohodu o nákupu motorů a službách TotalCare. Toto memorandum o porozumění upevnilo naše dlouhodobé vztahy s čínskou leteckou společností," uvedl Paul Freestone, senior viceprezident pro zákazníky divize civilního letectva společnosti Rolls-Royce. „Společnost Rolls-Royce se do budoucna zavázala uspokojit potřeby čínského trhu civilního letectví a vytvářet pro zákazníky větší hodnotu prostřednictvím poskytování pokročilých produktů a inovativních služeb."

 

Photo: Hainan Airlines

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka