Den otevřených dveří Flying Academy

22.06.2016

Navštivte jednu z největších leteckých škol! Přijďte na den otevřených dveří Flying Academy dne 9. července 2016.
 
Den otevřených dveří je nejlepší příležitost k návštěvě jedné z nejrychleji rostoucích leteckých škol poskytujících vysoký standard leteckého výcviku. Flying Academy zve všechny příznivce létání k návštěvě našich vzdělávacích zařízení. Den otevřených dveří probíhá v České republice i v USA. Pokud se zajímáte o letecký průmysl, neváhejte se k nám připojit a navštívit prostředí simulující atmosféru v aeroliniích a seznámit se s našimi zkušenými instruktory.
 
Přijďte v sobotu 9. července 2016 na základnu v Praze, v Brně nebo na naší novou základnu v Miami v USA. Akce se koná od 10:00 do 15:00.
 
Zaregistrujte se na den otevřených dveří prostřednictvím online formuláře a zarezervujte si schůzku s jedním z našich instruktorů. Kontaktujte nás pro více informací nebo otázek ohledně dne otevřených dveří a kurzů.
 
Registrujte se online na den otevřených dveří Flying Academy ZDE.
 
Na dni otevřených dveří Vás čeká i prohlídka hangárů a také si můžete vyzkoušet, jaké to je být pilotem během úvodního letu, který si můžete rezervovat předem! Naši konzultanti Vám poskytnou všechny informace, které budete potřebovat o kurzech dostupných v České republice a USA. Také Vám představíme naše zkušené letecké instruktory a profesionální piloty. Navíc každý účastník dne otevřených dveří získá 20% slevu pro PPL (A) teorie.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka