Air France, France is in the air

01.09.2014

80 let je pro leteckou společnost úctyhodný věk. Vlajkový dopravce země gurmánů slaví a svou dlouholetou historii představuje zajímavou výstavou, kterou můžete shlédnout v centru Paříže již od 13. září 2014. Na programu je multimediální výstava,
při které se 
můžete posadit rovnou do 1. třídy. Expozice nese název Air France, France
is in the air! 
a zve na vstupné zdarma. Bienvenue chez Air France!

Čeká Vás multimediální výstava, která Vás zavede prakticky až na počátek dopravního létání. Obdivovat můžete vývoj uniforem posádek, kulinářské umění prezentované v 1. třídě a pokud budete mít štěstí, vyhrajete nějakou z 6 libovolných letenek. Celá výstava je koncipována jako cesta. "L´art du voyage à la française" neboli umění cestovat po francouzku je středobodem jmenované expozice.

Je libo jedno z pohodlných křesel z Air France salonku?  Pak se pohodlně usaďte a přečtěte si presse digitale na jednom z tabletů. Pohodlí už, totiž podle slov Air France, začíná na zemi.

Pro nejmenší je tu plno překvapení v podobě dárkových balíčků, tzv. activity bags, kterými společnost zásobuje své nejmladší cestující po dobu letu. A nebyla by to Francie, pokud by i zde aerolinie nemyslely na dětská jídla propracovaná do detailů. Pro cestující s malými dětmi rovněž prezentuje speciální kočárek, který se dá složit tak dobře, že jej vtěsnáte do rozměrů příručního zavazadla.

V 1. třídě, které Francouzi říkají La Première, najdete skutečná křesla, ne sedadla. Na dlouhých letech se Vám dostane i Air France župánku, pantoflí a neceséru.  Pokud se budete v násle-
du
jících dnech toulat Paříží, zavítejte do Grand Palais...

Zdroj: http://expo.airfrance.com

 

-dbs- 

 

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka