První den otevřených dveří v Praze

22.05.2014

Dne 17. května proběhl na pražské pobočce Flying Academy den otevřených dveří.

Velmi rádi jsme se setkali s lidmi se zájmem o létání z Prahy a okolí.

Naše instruktorka Anna Polánecká, která mimo jiné létá v ČSA, prezentovala náš zcela nový kurz 0-CFI. Tento zcela nový produkt nemá na českém leteckém trhu obdoby. Je to kurz, který Vám dá více možností po dokončení leteckého výcviku. Žádná jiná letecká škola takový nenabízí.

Naše konzultantka leteckého výcviku Lucie Marková vedla přednášku o výcviku PPL s informacemi o tom jak létat pro svoji vlastní potřebu a potěšení. Současně tak, aby byli vedeni profesionálními instruktory s nejvyššími standardy výcviku.

 

Účastníci dne otevřených dveří měli pak možnost u kávy a občerstvení probrat detaily s našimi instruktory, dopravními piloty a současnými studenty Flying Academy. Někteří zájemci bohužel neměli odpoledne již možnost uskutečnit seznamovací let kvůli silnému dešti. Tuto možnost využívají během následujících dní.

 

Všichni zájemci obdrželi nabídku se speciální slevou na letecký výcvik pro návštěvníky dne otevřených dveří. Dále dostali odpovědi na veškeré dotazy ohledně výcviku a letectví obecně.

Těšíme se na uspořádání dalšího dne otevřených dveří na našich pobočkách v Brně a v Praze.

 

S přáním hezkého dne,

 

 

Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka