Společnost Emirates pořádá v Praze nábor nových členů palubní posádky

05.03.2013

    Letecká společnost se sídlem v Dubaji pořádá 23. března 2013 Den otevřených dveří pro nábor nových členů palubní posádky

    PRAHA – 5. března 2013 – Emirates Airline, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností, pořádá v Praze Den otevřených dveří pro nábor nových členů palubní posádky v sobotu 23. března v 9:00 hodin v hotelu Dorint Don Giovanni (Vinohradská 157, Praha).  
Den otevřených dveří pro nábor členů posádky nabízí uchazečům příležitost dozvědět se více o jejich vysněné práci a o životě v kosmopolitní Dubaji. Kromě slunečného počasí po celý rok nabízí prosperující metropole Dubaj výjimečný životní styl a širokou škálu rekreačních a kulturních zajímavostí. Na Dni otevřených dveří budou zájemci o práci ve společnosti Emirates Airline moci mluvit se členy náborového týmu, představit jim své životopisy a získat tak přehled o společnosti i o práci na palubě.

    Společnost Emirates zaměstnává nyní více než 160 českých palubních průvodčí a v rámci celé sítě Emirates je řada mezinárodních pracovních příležitostí pro české občany. Emirates hledá oddané zaměstnance, kteří jsou otevření novým názorům, ochotní, přátelští a orientovaní na služby zákazníkům. Žadatelé musí dosáhnout věku nejméně 21 let v době náboru a je vyžadováno, aby přinesli aktuální životopis v angličtině a svou fotografii. Žadatelé by se měli na Den otevřených dveří předem zaregistrovat on-line, kde mohou najít další informace o pracovních příležitostech v Emirates na www.emiratesgroupcareers.com.

    Přímá linka Emirates z Prahy do Dubaje byla spuštěna v červenci 2010. Denní linka je obsluhovaná letounem Boeing 777. Emirates se svojí technologicky vyspělou flotilou více než 198 široko-trupových letadel vybavených špičkovým komfortem v současné době létá do 130 destinací v 76 zemích na šesti kontinentech. Navíc má Emirates objednávku na dalších 202 letadel v celkové hodnotě více než 73 miliard dolarů. Společnost Emirates je s počtem 31 letounů vedoucím provozovatelem A380 na světě a má objednávku na 59 dalších. Společnost na svých palubách nabízí rozmanitou práci v rámci skutečně mezinárodního týmu: přes 13 000 palubních průvodčí z více než 120 zemí hovořících více než 50 jazyky.

Zdroj Emirates
Klára Ježková
 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka