PF 2014 čtenářům leteckého magazínu flyMAG!

13.12.2013

Konec každého kalendářního roku je již tradičně obdobím, kdy lidé bilancují právě dobíhající rok a s nadějí a s očekáváními vzhlíží k roku novému. Proto i nám dovolte krátké poohlédnutí za právě končícím rokem 2013.

Po celý rok 2013 jsme vám na těchto stránkách přinášeli spoustu článků, zpráv a informací o letání a leteckém průmyslu. Naším záměrem bylo prezentovat nejen aktuální zprávy, informace a témata týkající se aktuálního dění v letectví, ale také historické články z období války a z dob, kdy bylo létání velkým dobrodružstvím.

Pokud se nám to alespoň trochu dařilo, nevyšlo naše úsilí na zmar a splnilo stanovený účel. Velkým přínosem a impulsem k další práci jsou vaše reakce, podněty, náměty či vlastní zkušenosti, kterými reagujete na dané téma. Za ně vám, milí návštěvníci našich stránek, upřímně děkujeme a těšíme se, že nám i nadále zachováte svoji přízeň.

Na oplátku můžeme slíbit, že se budeme snažit přinášet i v následujícím roce 2014 stále aktuální zprávy, informace a články, které budou zaměřeny jak na aktuální tak historickou problematiku ze světa letectví.

 

Všem našim čtenářům přejeme příjemné prožití svátků Vánočních a mnoho leteckých úspěchů v nastávajícím roce 2014.

 

Redakce flyMAGu.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

PF 2013

Odpovědět

Datum : 15.12.2013 17:28, Vložil : Karol

Budíček......už je skoro rok 2014 tak prajem PF 2013.....ale asi je to iba spomienka na plynúci rok 2013....!

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka