Zahajte svůj výcvik profesionálního pilota u Flying Academy a získejte iPad zdarma

15.10.2012

Flying Academy – Letecká škola řízená dopravními piloty se rozhodla, provést další významnou investici do přípravy budoucích obchodních a dopravních pilotů. Všichni účastníci výcviků budou vybaveni výcvikovou verzí elektronického informačního zařízení EFB.


Studenti zahajující u naší společnosti výcvik 0-ATPL obdrží ke svému výcviku iPad zdarma.


Výcvikové materiály jsou k dispozici všem účastníkům kurzů na našich serverech, odkud si je jednoduše stáhnou do svého zařízení. Od základních knih a příruček k letadlům, až po kompletní studijní materiály pro teorii dopravního pilota (ATPL650).


“Naše škola průběžně sleduje novinky v letectví a je naším cílem připravit budoucí dopravní piloty pomocí nejnovějších metod výcviku. Tak jako významné aerolinky na trhu vybavují svoje posádky iPady, tak i my jsme dospěli k názoru, že v současné době je nutné všechny budoucí piloty seznamovat s těmito trendy od počátečních fází výcviku.
Řekl Radim Olbrecht – Dopravní pilot a Vedoucí výcviku letecké školy Flying AcademyNaše škola věří, že iPad vybavený nejnovějšími výcvikovými pomůckami a materiály, je natolik užitečná věc, že jsme se rozhodli ji rozšířit i mezi ostatní piloty všeobecného letectví.


Díky tomuto rozhodnutí mají i všichni nově příchozí studenti, kteří nastoupí pouze na výcvik soukromého pilota letounů – PPL možnost zakoupit  iPad2 3G+WiFi  s kompletním sortimentem materiálů pro daný kurz za zvýhodněnou cenu 5400,- Kč včetně DPH. Stejnou možnost nákupu zvýhodněného iPadu se studijními materiály mají i zájemci o výcvik IR. Nezapomněli jsme ani na studenty teoretických kurzů. Proto i pro všechny naše nové studenty teorie (ATPL650) nabízíme možnost nákupu Ipad2 WiFi za zvýhodněnou cenu 5400,- Kč.


Pro vice informací nás neváhejte kontaktovat.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka