Germanwings prohloubily spolupráci s věrnostním programem Miles&More

31.01.2012

Kolín nad Rýnem/Bonn, Praha, Leden 2012  - Cestující nízkonákladové letecké společnosti Germanwings  mohou od ledna 2012 sbírat bonusové míle ve věrnostním programu Miles &More společnosti Lufthansa. Jedná se o další výhodu úzké spolupráce s touto aerolinkou.S počátkem letošního roku mohou účastníci věrnostního programu Lufthansy Miles&More na všech letech Germanwings nejen sbírat bonusové míle, ale letem s Germanwings také zvýšit svůj věrnostní status. Analogicky k mílím, které nasbírají cestující na letech s Lufthansou, platí i u Germanwings stejné hodnoty nalétaných mílí pro jednotlivé rezervační kategorie. Účastníci programu Miles&More obdrží za vnitrostátní let až 1000 mílí, za jeden let do destinace Germanwings v rámci Evropy až 1250 mílí.

Status nalétaných mílí je rozhodující pro dosažení věrnostního stupně: Frequent traveller (stříbrná karta) nebo Senator (zlatá karta).

Bonusové míle načerpané v rámci programu Miles &More je možno vyměnit u Germanwings  za letenky.

Vlastní věrnostní program Germanwings Boomerang Club zůstává nezávislý na  partnerství  s Miles &More. Cestující, kteří mají kartu Boomerang Club i Miles &More se mohou před každým letem rozhodnout, v kterém programu chtějí míle sbírat.  Více informací naleznete na www.miles-and-more.com nebo www.germanwings.com .


Zdroj: Tisková zpráva

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka