Germanwings odstartují do Maroka o 6 týdnů dříve

27.01.2012

Zájem cestujících uspíší lety do Nadoru

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings se rozhodla odstartovat do marockého Nadoru o 6 týdnů dříve. Tato destinace patří mezi pět novinek v letním letovém plánu a je o ní nebývalý zájem. Společnost proto vychází svým klientům vstříc a lety spustí již od 30. března 2012 místo plánovaného 25. května.Germanwings budou nově létat  i do Londýna - Heathrow, Neapole, chorvatské Rjeky a Katánie na Sicílii. 

Všechny lety budou provozovány novými Airbusy A319, pasažérům bude poskytován již tradičně servis té nejvyšší kvality. Do Londýna-Heathrow se bude v rámci letního letového řádu létat třikrát týdně, do Katánie dvakrát týdně a to v úterý a sobotu, do Neapole v úterý, čtvrtek, v sobotu a neděli. Spojení do Rjeky bude v úterý, čtvrtek a sobotu a do marockého Nadoru v úterý a pátek.

Společnost Germanwings nabízí při příležitosti desátého jubilea cestujícím dárek: Na webových stránkách www.germanwings.com/geburtstag zřízených při této příležitosti budou k nalezení vždy desátý den v měsíci atraktivní akce a soutěže.


Zdroj: Tisková zpráva

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka