Valentýnská kampaň Českých aerolinií se sladkou tečkou

24.01.2012

Svátek Sv. Valentýna inspiroval České aerolinie i letos ke speciální nabídce pro cestující. V marketingové kampani, kterou doprovází pikantní slogan „Milujte se na neobvyklých místech“, společnost láká k návštěvě některé z evropských metropolí. Nabízí k tomu velmi zajímavé ceny letenek, možnost zvolit termín cesty v období od 14. února do 31. května 2012 a v případě letu přímo v den Sv. Valentýna i sladký dárek rovnou na palubě Českých aerolinií.Valentýnskou marketingovou kampaň České aerolinie spustily 24. ledna 2012 na 24 trzích, včetně domácího. Ceny letenek ve Valentýnské nabídce začínají již na příjemných 2 500 Kč. Nakupovat bude možné minimálně do 7. února 2012, cestovat do některé z evropských metropolí za akční cenu pak půjde až do konce května. V nabídce nechybí destinace jako Paříž, Řím, Barcelona, Miláno anebo Amsterdam.

Jemně pikantní kampaň Českých aerolinií
Valentýnskou kampaň „Milujte se na neobvyklých místech“ doprovázejí tematicky laděné a zároveň jemně pikantní vizuály. Od úterý 24. ledna se s nimi budou setkávat čtenáři tištěných periodik a internetových portálů i posluchači rozhlasových stanic v Praze a ve středních Čechách. V ulicích Prahy budou také k vidění plakáty v takzvaných city light vitrínách. Na závěr kampaně a vlastní svátek Sv.Valetnýna připravily České aerolinie pro cestující malé překvapení v podobě sladké tečky. Pasažéři ve všech třídách, tedy Economy i Business, obdrží jako dárek bonboniéru ve tvaru srdce.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka