American Express pomůže easyJet s business cestujícími

24.01.2012

easyJet, čtvrtý největší dopravce na pražském ruzyňském letišti, oznámil podepsání celoevropské dohody s American Express Global Business Travel. Díky této smlouvě bude easyJet spolupracovat s American Express jako jeho první Travel Management Company partner.„V této ekonomicky náročné době nabízí easyJet rozsáhlou síť s vysokou frekvencí letů na obchodních linkách, výborný zákaznický servis a nízké ceny. easyJet může společnostem nabídnout velké úspory a perfektní servis za výhodné ceny – to je několik důvodů, proč si pro obchodní cesty zvolit právě easyJet. Vloni tak s easyJet letělo devět milionů business cestujících,“ uvedla Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

easyJet působí na více než 100 významných evropských linkách, čímž nedisponují ani letecké společnosti jako British Airways, Lufthansa a Air France. Je největším provozovatelem na letišti Londýn Gatwick, které je oblíbené u business cestujících díky svému dobrému dopravnímu spojení s centrem Londýna.  Společnost easyJet se začala na firemní klientelu zaměřovat v celé síti již v roce 2011, což pro ni znamenalo pětinový růst v tomto segmentu zákazníků. Pokračovat v této orientaci bude i nadále. Výrazněji chce posílit své úsilí v této oblasti i na pražském letišti. „Praha je pro navýšení firemních klientů velmi příhodným místem. Je nejen atraktivní turistickou destinací, ale také významným obchodním střediskem,“ dodala Verena Keimer.

easyJet aktivně spolupracuje s podniky cestovního ruchu a dalšími zprostředkovateli, kteří zefektivňují procesy spojené s rezervacemi letů. Minulý rok easyJet oznámil dohodu se společností Amadeus, která bude pomáhat při získávání většího tržního podílu na trhu služebních cest v Evropě. easyJet také představil službu Flexi fares, díky které mohou business cestující například měnit datum jejich letu. Flexi fares mohou využít i čeští zákazníci.

Flexi Fares zahrnují:
•    Neomezený počet bezplatných změn dat letů v období 4 týdnů. Od 1 týdne před až 3 týdny po původním datu cesty. FLEXI fares je možné rezervovat 120 dní od aktuálního data.

•    1 kus odbaveného zavazadla (max. 20 kg).

•    1 kus příručního zavazadla (neomezená hmotnost).

•    Speedy Boarding.

•    Žádné další poplatky za rezervaci.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka