Italské město Bari nově mezi letními destinacemi Germanwings

18.01.2012

Bari, jedna z méně známých krás Itálie, se letos zařadila do letního letového řádu Germanwings, které budou do Bari létat z letiště Kolín nad Rýnem/Bonn 2x týdně a to v úterý a sobotu Airbusem A319  se 150 sedadly.


Bari je hlavní město regionu Apulie, s více jak 320 tisíci obyvateli. Nachází se na břehu Jaderského moře. Tento přístav je rovněž univerzitním městem, kde studuje na 70 tisíc studentů, což řadí Bari mezi jedno z měst s nejvyšším počtem studentů v Itálii.

Mezi zdejší turistické zajímavosti se řadí katedrála San Sabino, kostel San Nicolas a nádherné pláže. V provincii Apulie se rovněž nachází pozoruhodné městečko Alberobello. Město je známé díky své unikátní architektuře – zdejší domky jsou postavené v tzv. stylu trulli – bez malty, z opracovaných kamenů s kuželovitou kamennou střechou. V některých domcích se stále ještě bydlí, jiné jsou již turistickou atrakcí.  Především díky jim je od roku 1996 městečko součástí světového dědictví UNESCO.

Letenky je možné zarezervovat na webových stránkách www.germanwings.com nebo prostřednictvím call centra na tel. čísle (+420) 246 019 695 (denně: 8.00 – 21.00).


Zdroj: Tisková zpráva

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka