Rodinný výlet s easyJet na italský karneval

03.01.2012

EasyJet, čtvrtý největší dopravce na pražském ruzyňském letišti, láká své zákazníky na výlet do Itálie, a to přímo na jeden z největších karnevalů na světě. V sobotu 18. února 2012 se Benátky promění v karnevalový rej, který se může zalíbit zejména dětem. Levné letenky do nedalekého Milána pořídíte již od 639 korun.    
Neopakovatelná atmosféra a starobylé město zahalené do reje masek a mnoho dalšího čeká na rodiny a jejich ratolesti na proslulém karnevalu v Benátkách. Každoročně na vrcholný průvod masek zavítá na 30 tisíc turistů z celého světa.

„Benátský karneval je skvělý tip pro rodiče, kteří by chtěli odměnit své děti za pololetní vysvědčení v podobě krásného výletu za maškarním veselím. Společnost easyJet létá přímo do Milána od 639 Kč, což je kousek od Benátek. Nejrychleji se z Milána do Benátek zákazníci dostanou pomocí automobilu, který si mohou zapůjčit rovnou u společnosti easyJet na webových stránkách cars.easyJet.com,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.
Každoročně karneval láká na přehlídku masek, která je pro svou pestrost světově proslulá. Většina z nich je zdobena zlatem a jsou ručně malované s použitím přírodních peří a drahokamů. Nasát pravou italskou atmosféru mohou zákazníci také v Milánu, které je centrum módy, obchodu i kultury. „I když je benátský karneval fascinujícím zážitkem, nemusí být rodinný výlet jen o maškarách. Nedaleké Miláno patří k nejkrásnějším historickým městům na světě a je doslova plné památek, proto by nemělo zůstat bez povšimnutí. V Miláně by návštěvníci rozhodně neměli opomenout Dóm, Katedrálu Narození Panny Marie, nebo divadlo La Scala, “ dodává Verena Keimer.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka