Germanwings a Austrian Airlines budou v budoucnosti úzce spolupracovat

21.12.2011

Germanwings a Austrian Airlines, obě dceřinné společnosti Lufthansy, spolu budou v budoucnosti úžeji spolupracovat. Jako první krok uzavřou obě společnosti dohodu o spolupráci, která umožňuje kombinovat lety obou společností během jedné cesty.

„Díky užší spolupráci s Austrian Airlines se stanou Germanwings pro zákazníky ještě atraktivnější. Právě možnost přestupů na vídeňském letišti významně rozšíří možnosti, kam cestovat,“ řekl Thomas Winkelmann, tiskový mluvčí představenstva Germanwings, v pátek v Kolíně nad Rýnem. Také rakouský člen představenstva, Andreas Bierwirth, se těší na vzájemnou spolupráci: „Zákazníci mohou od nynějška rezervovat lety obou společností najednou v rámci jedné cesty. To šetří čas při rezervaci a poskytuje našim zákazníkům větší flexibilitu cestování.“

Od března 2012 se prohloubí spolupráce mezi oběma aerolinkami sjednáním sdílení kódů. Spolupráce zahrnuje lety z Hanoveru, Stuttgartu a Vídně stejně jako lety mezi  Kolínem/Bonnem, Salzburgem a Klagenfurtem.
Spolupráce otevírá zákazníkům obou společností nové možnosti: např. z letiště Kolín/Bonn je přes Vídeň dostupná většina světových destinací. Ze spolupráce profitují i cestující z Vídně, kteří mohou využít atraktivní nabídky Germanwings z letiště Kolín/Bonn, Stuttgart nebo Hannover.

Společnou nabídku je možno rezervovat v cestovních kancelářích nebo v call centrech. V Rakousku na telefonním čísle 05 1766 1000 a Německu na  0180 3000 520 - od pondělí do neděle od 08.00 do 20.00.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka