easyJet odstartoval v ČR soutěž „Silvestrovská posádka“

23.11.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, odstartovala 21. listopadu 2011 v České republice soutěž s názvem Silvestrovská posádka. Soutěžící mají za úkol natočit, jak vtipně předvádějí palubní bezpečnostní instruktáž. Videa nejprve budou umisťovat na Rajce.net a pak o nich mohou hlasovat ve speciální FB aplikaci na facebooku easyJet ČR. Výherce soutěže se může těšit na Silvestrovský pobyt v Amsterdamu pro 4 osoby.

Společnost easyJet se rozhodla, že poslední dny tohoto roku svým českým zákazníkům zpříjemní a vyhlásila Silvestrovskou soutěž s názvem Silvestrovská posádka. Stačí pouze natočit krátké video, ve kterém může vystupovat jak jedna osoba, tak i parta lidí, kteří originálním způsobem provádí palubní bezpečnostní instruktáž.

Od 21. listopadu do 9. prosince mohou soutěžící umisťovat svá videa na Rajče.net do kategorie soutěž: Silvestrovská posádka. Poté pošlou svoje údaje (jméno, bydliště, datum narození, email, telefonní číslo + název videa) na email: silvestrovskaposadka@ocko.tv. Nakonec už jen stačí hlasovat do 11. prosince o nejvtipnější video na Facebookových stránkách easyJet ČR. Ten, kdo získá největší počet hlasů, vyhrává letenky do Amsterdamu pro 4 osoby, včetně hotelového ubytování se snídaní v termínu od 30. prosince 2011 do 1. ledna 2012.

 „Palubní bezpečnostní instruktáž v letadle spočívá v ukázce, jak zapnout pás, co se stane, když vypadnou kyslíkové masky, jak nafouknout plovací vestu, kde jsou umístěny nouzové východy a jak se k nim dostat atd. Všichni soutěžící mají tedy stejnou příležitost si s těmito prvky pohrát. Videa by měla být především vtipná, aby si v hlasování získala co nejvíce fanoušků,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země a dodává: „Nápadům se meze nekladou. Soutěžící mohou ve videu použít různé pomůcky jako právě bezpečnostní pásy, kyslíkové masky a plovací vesty. Doporučujeme také pestré převleky nebo kostýmy, natáčet se může v netradičním prostředí a se zajímavými rekvizitami. Do videa se může například zakomponovat co nejvíce oranžové barvy, která easyJet i Amsterdam reprezentuje.“ 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka