Bílý dům popírá kontakt s mimozemšťany

08.11.2011

 

Americká vláda oficiálně prohlásila, že nemá žádné důkazy o existenci mimozemských bytostí. K tomuto nezvyklému vyjádření ji přiměl "hlas lidu" na oficiálních internetových stránkách Bílého domu, kde mohou uživatelé zveřejňovat a podepisovat petice k čemukoli, a vládní úředníci na ně musejí odpovědět, pokud nasbírají dostatek podpisů.

V tomto konkrétním případě podepsalo více než 5000 lidí petici požadující, aby Bílý dům zveřejnil informace o mimozemských bytostech, a více než 12 000 dalších se podepsalo pod petici požadující formální přiznání mimozemské přítomnosti snažící se o kontakt s lidskou rasou.

Všechny stoupence mimozemských civilizací ale zklamal Phil Larson z úřadu pro vědeckou a technologickou politiku Bílého domu. V prohlášení napsal, že americká vláda nemá důkazy o tom, že život existuje i mimo Zemi nebo že by jakákoli mimozemská bytost kontaktovala jakéhokoli příslušníka lidské rasy.

Zdroj: ČTK 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka