Aircraft Industries, a.s. se stala Firmou roku 2011 Zlínského kraje

06.10.2011

Firma Aircraft Industries, a.s. vyhrála 1. místo v soutěži Cena Hospodářských novin - Firma roku 2011 ve Zlínském kraji. Stala se tak nositelem titulu Firma roku 2011 Zlínského kraje.

Jde o podnikatelskou soutěž, která podporuje malé a střední podnikání v regionech České republiky. Na základě ekonomických ukazatelů postoupila firma do finále krajského kola. O konečných výsledcích soutěže rozhodla odborná porota, složená se zástupců podnikatelských sdružení, redaktorů, marketingových odborníků, zástupců státní správy či partnerů soutěže, která posunula Aircraft Industries, a.s. na první místo ve své kategorii. Firma Aircraft Industries, a.s. tak postupuje do celostátního kola, kde se o titul Firma roku 2011 utká s dalšími výherci z jednotlivých krajů České republiky.

Firma Aircraft Industries, a.s. vyhrála ve Zlínském regionu i zvláštní kategorii Odpovědná firma roku. Jedná se o cenu za podnikatelský přístup, který zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí, podporuje společensky odpovědné aktivity a celkově dbá na environmentální aspekt podnikání.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Dobrý vtip

Odpovědět

Datum : 11.10.2011 14:38, Vložil : břuzek

Letos už lepší nebude

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka