Emirates posiluje své vazby k Mauritiu

16.09.2011

Jako důležitý krok směrem k odbavení vzrůstajícího počtu turistů směřujících na Mauritius představí letecká společnost Emirates další dvě linky mezi Dubají a ostrovním rájem, čímž zvýší jejich počet na 11 letů týdně.


 
Idylické pláže na Mauritiu, nádherné počasí a luxusní ubytování přitahují každý rok zvyšující se počet turistů z oblasti Golfského zálivu.

10. linka bude zahájena dne 4. listopadu a letadla na 11. pravidelné týdenní lince začnou létat 6. prosince, čímž zvýší stávající kapacitu o 22 % týdně v jednom směru.
 
"Podporujeme tuto destinaci v době, kdy je mezinárodní výhled pro cestování nejistý," říká Majid Al Mualla, senior vice prezident obchodních operací Emirates, západní Asie a Indický oceán. "Naše rozhodnutí o zavedení těchto dodatečných letů je výsledkem naší dlouhodobé spolupráce s ostrovem. Rádi bychom poděkovali vládě Mauritiu za její důvěru v Emirates.

"Emirates bude ruku v ruce spolupracovat s Ministerstvem cestovního ruchu a s Úřadem pro propagaci cestovního ruchu Mauritiu, aby rozvíjeli marketingovou kampaň na podporu Mauritiu v naší silné globální síti. Soustředíme naše úsilí na zviditelnění Mauritiu na nových a rozvíjejících se trzích, "dodal Mualla.

"Vážíme si našeho partnerství se společností Emirates a vítáme zavedení dalších letů. Těšíme se na rozvíjení společné kampaně tak, aby obě strany mohly plně využívat tohoto partnerství, "řekl Robert Desvaux, předseda Úřadu pro propagaci cestovního ruchu Mauritiu.

Idylické pláže na Mauritiu, nádherné počasí a luxusní ubytování přitahují každý rok zvyšující se počet turistů z oblasti Golfského zálivu.

Zvyšující se počet turistů směřujících z oblasti Golfského zálivu na Mauritius uvítá rozšířenou kapacitu letů do jedné ze svých oblíbených prázdninových destinací, neboť tím bude mít více cestovních možností a lepší spojení.
 
Linka EK 3705 opustí Terminál 3 mezinárodního letiště v Dubaji v 10:15 a přistane na mezinárodním letišti SSR na ostrově Mauritius v 16:55. Zpátky se vrátí jako linka EK 3706 s odletem z Mauritiu v 18:20 a příletem do Dubaje následujícího dne v 1:10. Tyto dvě další linky budou pravidelně létat v úterý a v pátek.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka