ZLIN AIRCRAFT pokračuje v mohutných investicích

14.09.2011

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s., výrobce legendárních letadel ZLIN, si připsala do svého seznamu velkých investic vedle vývoje a výroby zcela nového modelu letadla Z 143 LSi Genius další velkou položku – rozsáhlou a nákladnou rekonstrukci výrobních a administrativních prostor. Společnost tak zvyšuje svou startovací rychlost.

V dubnu tohoto roku představila společnost ZLIN AIRCRAFT na mezinárodní výstavě v německém Friedrichshafenu zcela nový čtyřmístný letoun Z 143 LSi Genius. V září ukončila rekonstrukci svých prostor, jejímž cílem byla modernizace pracovních prostor společnosti, aby odpovídaly estetickým, technologických a environmentálním požadavkům moderní doby s výraznými provozními úsporami.

Provedená rekonstrukce umožnila soustředit vedení společnosti, obchodní, marketingové, technické a další útvary do společných prostor pod jednou střechou s významnou částí prvovýroby. „Nejenže to přispěje k zintenzivnění a zefektivnění vzájemné spolupráce, ale i usnadnění a zpříjemnění jednání přijíždějícím či přilétajícím obchodním partnerům a hostům,“ slibuje si Ing. Jarmila Buriánová, generální ředitelka společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s. Do nových prostor se přesunula i výroba svařovny.

Stejně jako nabídla společnost pilotům jejích nových letadel zcela nový luxusní kokpit a panoramatický výhled z moderní kabiny, samotní zaměstnanci ZLIN AIRCRAFT nyní pracují v příjemných moderních kancelářích s úžasným výhledem na vzletovou a přistávací dráhu. Společnost ZLIN AIRCRAFT je opět na startu k překonání výšek, které nastavily fenomenální modely, které dobyly světové trhy, jako ZLIN Trenér a ZLIN 50 - předchůdci dnešních modernizovaných letadel, z nichž jedním je i Z 143 LSi Genius.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka