Germanwings je vítězem testu Flugatlas

01.08.2011

Automobilový klub Mobil v Německu otestoval aerolinky

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings se stala vítězem testu Flugatlas. V aktuálním průzkumu, který provedlo sdružení Mobil v Německu, dosáhli Germanwings se 44 body nejvyššího počtu bodů. On-line automobilový klub Mobil zkoumal a vyhodnocoval 8 leteckých společností. Germanwings uspěli obzvláště dobře v kritériích průměrná cena a náklady na změnu rezervace, jak sdružení zveřejnilo ve středu.

Automobilový klub si u každé z testovaných aerolinek rezervoval letenky na časové období od 30. července do 13. srpna. Za odletová letiště si zvolili Mnichov, Berlín, Kolín a Frankfurt. Cílem byl Londýn a turecká Antalya. Hodnoceny byly tři nejvýhodnější letenky v každé testovací rezervaci u každé aerolinky.

Vedle konečné ceny (včetně daní, poplatků a jednoho zavazadla) a ceny letenky pro dítě se hodnotila další kritéria: náklady a pravidla pro přepravu psů, možnosti následné změny tarifu a dodatečné rezervační poplatky. Náklady na místenku a občerstvení na palubě, vzdálenost sedadel a stáří letové flotily byly stejně jako počet kliků při online rezervaci rozhodující pro určení vítěze testu. Thomas Winkelmann, mluvčí Germanwings, uvedl, že ocenění je odměnou za nasazení spolupracovníků a jejich velké úsilí o udržení vysoké kvality služeb Germanwings mezi nízkonákladovými aerolinkami. „Je velice potěšující, že zákazníci dokážou ocenit naše úsilí a nadšení, které se odráží v dobrém hodnocení,“ dodává Thomas Winkelmann. 


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka