Bridgestone získal podruhé za sebou ocenění „Dodavatel roku“ od společnosti Boeing

25.07.2011

Bridgestone Corporation získala ocenění „Dodavatel roku“ v kategorii elektrických/hydraulických/mechanických systémů od společnosti Boeing. Bridgestone byl jednou ze 16 firem, jimž bylo předáno ocenění za vynikající spolupráci se společností Boeing. Je to podruhé za sebou, co Bridgestone obdržel toto každoročně udělované prestižní vyznamenání.


 
„Síť dodavatelů společnosti Boeing je globální komunitou nejlepších společností, které nám pomáhají vyrábět nejlepší letadla, satelitní a obranné systémy na světě,“ prohlásil Stan Deal, viceprezident a generální ředitel oddělení řízení vztahů s dodavateli divize dopravních letadel Boeing. „Být jedním z pouhých 16 vybraných dodavatelů roku společnosti Boeing významně vypovídá o snaze společnosti Bridgestone důsledně dosahovat vysokých standardů kvality, produktivity a efektivity v podpoře našich zákazníků.“
 
Letošní vítězové představují elitní skupinu mezi více než 17 500 aktivními dodavateli společnosti Boeing z více než 50 zemí celého světa. Uvedený výběr byl proveden na základě přísných kritérií kvality, dodavatelského výkonu, nákladů, ekologických aktivit, zákaznických služeb a technické odbornosti.
 
Bridgestone v současnosti dodává pneumatiky pro letadla Boeing včetně typů Boeing 737-900ER, Boeing 747, Boeing 767 a Boeing 777. Podle plánu zahájí i Boeing 787 Dreamliner svou kariéru na radiálních leteckých pneumatikách Bridgestone. Asahiko Nishiyama, viceprezident a člen nejvyššího managementu společnosti Bridgestone, na slavnostním vyhlášení cen prohlásil: „Pro Bridgestone je velkou ctí, že obdržela toto ocenění podruhé za sebou. Za celou společnost Bridgestone bych rád vyjádřil společnosti Boeing upřímné poděkování za její laskavou podporu. V budoucnosti budeme i nadále usilovat o zlepšování našich výkonů.“


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka