Germanwings rozšiřují prodejní strukturu

26.07.2011

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings rozšiřuje svoji spolupráci s cestovními kancelářemi a rozvíjí své působení ve velkém centrálním rezervačním systému Global Distribution Systems (GDS). Po odstartování spolupráce se systémem Amadeus koncem ledna je možné rezervovat si letenky Germanwings také u Travelport, který je provozovatelem globálních rezervačních systémů Galileo, Worldspan a Apollo. Oba partneři nyní podepsali odpovídající smlouvu.

Germanwings využívají inteligentního technického řešení pro odbyt přes kanály systému GDS. Tím se nízkonákladová letecká společnost vyhne početným komplexním procesům a smlouvám, které jsou jinak nutné pro globální prodej vstupenek přes GDS.

Ognjen Zeric, vicepresident eCommerce & Sales Germanwings komentuje: „V posledních měsících jsme silně rozšířili odbytový mix. Kromě nedávno uzavřených smluv s GDS jsme se zaměřili na přímé spojení důležitých obchodních partnerů. Tím pádem jsme získali na atraktivitě zejména firemní klientelu či pro zákazníky cestovních kanceláří. Páteř našeho efektivního prodeje tvoří naše webová stránka www.germanwings.com, ale přesto rozšiřujeme další prodejní kanály na jiné důležité segmenty trhu.“

Po několika měsících spolupráce se systémem Amadeus dokazuje úspěch této filosofie rostoucí počet prodeje lístků přes GDS. Mnoho zákazníků také využívá možnosti kombinovat přes GDS lety Lufthansy se spoji Germanwings. Cestovní kanceláře již nové prodejní cesty intenzivně využívají. Velmi úspěšná nízkonákladová letecká společnost v současné době připravuje další nenákladné přímé napojení důležitých obchodních partnerů do rezervačního systému Germanwings, nazvaný Direct Connect.

Firemní zákazníci mohou těžit z rozšířené prodejní sítě několika způsoby: Germanwings se podílí na firemním programu Lufthansy Partner Plus. Paralelně také nabízí nízkonákladová letecká společnost speciální dohody pro firemní zákazníky s flexibilními, denně aktuálními firemními tarify (více informací na www.germanwings.com/firmenprogramm). Mnoho firemních klientů využívá výhody obou nabízených programů. Letenky si rezervují přes kanály GDS (firemní program Partner Plus) stejně jako přes Direct Connect nebo na webových stránkách Germanwings v uzavřeném okruhu.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka