SOUTĚŽ SKYWARDS FUTURE ARTISTS 2011 – HLEDÁME UMĚLCE

29.06.2011

Emirates Airline zahajuje soutěž Skywards Future Artists 2011, která má najít nejvíce vzrušující světové umělce. Vítězné umělecké dílo bude zobrazeno na členské kartě Skywards 2012, která je oceněným věrnostním programem Emirates. 

V rámci své iniciativy na podporu umění hledá Skywards začínající umělce; ať už jde o mladého studenta umění, který právě v oboru začíná, nebo zkušeného umělce, který nikdy své práce nevystavoval, Skywards chce dát umělcům po celém světě příležitost ukázat své práce.

Soutěž je otevřená pro všechny umělce bez ohledu na obor: sochařství, fotografie i obrazy jsou vítány. Budou vybrány tři vítězné příspěvky a vyobrazení vybraných uměleckých děl bude použito na členskou kartu Skywards pro rok 2012, stejně jako ve všech podpůrných online i offline komunikačních a propagačních materiálech. Jméno každého autora se objeví spolu s jeho vítězným uměleckým dílem.

„Jako dynamická, rostoucí letecká společnost s globální perspektivou chce Emirates, prostřednictvím věrnostního programu Skywards, dát umělcům z celého světa příležitost předvést své umělecké vize,“ říká Brian LaBelle, senior více prezident Skywards. „Členové Skywards jsou cestující z celého světa. Soutěž Skywards pro budoucí umělce je ideálním spojením mezi našimi věrnými členy Skywards a novými, vycházejícími hvězdami ve světě umění.„

Kromě celoročního mezinárodního vystavení jejich uměleckého díla na členské kartě Skywards získají tři vítězové odměnu ve výši 5000 USD a budou letecky dopraveni do Dubaje, kde bude vystaveno jejich vítězné dílo i portfolio na veletrhu Art Dubaj začátkem roku 2012. Art Dubaj je předním veletrhem současného umění na Blízkém východě, v severní Africe a jižní Asii a účastní se ho umělečtí kritici, sběratelé a galeristé z celého světa.

Hodnocení bude provádět porota složená z významných profesionálů, odborníků a členů Skywards. Porota vytvoří užší seznam položek, které budou dále hodnoceny členy Skywards prostřednictvím hlasování na internetových stránkách. Mezi hodnotící kritéria patří kreativní přínos, technická dokonalost a vhodnost pro konečnou spotřebu.

Internetové stránky pro posílání návrhů spolu s pravidly soutěže a hlasováním jsou www.skywardsfutureartists.com. Konečný termín pro zaslání uměleckých děl je 14. července 2011, hlasování pro členy Skywards je otevřeno od 9. do 23. srpna a vítězové budou vyhlášeni v září 2011.

O Skywards

Skywards, oceněný věrnostní program společnosti Emirates, nabízí tři úrovně členství – modré, stříbrné a zlaté, přičemž každá úroveň poskytuje exkluzivní výhody. Členové získávají míle Skywards, když letí s Emirates nebo s partnerskými leteckými společnostmi, nebo při využití programem stanovených hotelů, půjčoven automobilů a finančních, volnočasových i dalších partnerů. Míle Skywards lze využít na širokou škálu odměn, včetně letenek u Emirates a jiných partnerských leteckých společností Skywards, k upgradu letu, ubytování v hotelu, výletům a exkluzivnímu nakupování.

Vítězná díla soutěže pro budoucí umělce Skywards 2011.

Zdroj: Tiskové zprávy

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka