Zpátky na prázdniny s Emirates

27.06.2011

Plánujete letos v létě rodinnou dovolenou? Emirates Airline nabízí spoustu výhod pro nejmladší pasažéry. Od animovaných pohádek a dětských filmů až po interaktivní hry a speciální balíčky plné zábavy, které dostanou hned po vstupu na palubu – děti tak budou považovat cestu letadlem za nejlepší část dovolené.

„Nedávno jsme jeli s celou rodinou na dovolenou do Dubaje a byl to ten nejlepší let, jaký jsme společně zažili,“ řekla Linda Štucbartová z Prahy, která s Emirates Airline létá často. „Moje děti si opravdu užily kreslené pohádky a filmy na palubě. A Emirates nabízí ještě mnohem více možností, jak děti zabavit.“

Dětem i dospělým je na palubách letadel Emirates k dispozici spousta zábavy. Na výběr jsou tu stovky kanálů na přání v první a business třídě, v ekonomické třídě si lze vybrat z pestré nabídky zábavy včetně nejnovějších filmů z celého světa, televizních seriálů, skvělé hudby a her. I ti nejmladší si mohou vybrat, co chtějí za letu sledovat, a to díky televizní obrazovce zabudované v opěradle každého sedadla. Díky speciálním sluchátkům dělaným přesně na malou dětskou hlavu a spoustě zábavy tak dětem na palubě letadla čas doslova poletí. Hudební fanoušci si mohou vybrat ze spousty rozhlasových hitů, CD i speciálních podcastů. Když se děti ne a ne unavit, je pro ně připravena celá řada interaktivních her, jako je backgammon, kvízy či tetris, které jsou dostupné na všech letech. Procvičí dětské hlavičky a nikdo se tak za letu rozhodně nebude nudit.

Pro skutečné nebeské jezdce má Emirates připraven program Skysurfers, v jehož rámci mohou děti sbírat Skyward míle pokaždé, když letí. Skyward míle potom mohou vyměnit za skvělé dárky, jako volné letenky, výlety, knížky a mnoho dalšího.

Navíc každé dítě ihned po nástupu na palubu každého z letadel společnosti Emirates dostane balíček s hračkami, knížkami a třemi dětskými časopisy plnými příběhů, vtipů a hádanek. Rodiče zajisté ocení speciální dětská menu, která lze objednat dopředu a která nabízejí ta zaručeně nejoblíbenější dětská jídla. Rodiny s miminky se nemusí obávat, že svého spícího potomka budou muset držet v náručí celé dlouhé hodiny, protože Emirates poskytuje rodinám sedícím v místech s více prostorem pro nohy speciální dětské postýlky. Díky těmto dětským postýlkám může miminko pohodlně spát a odpočívat a stejně tak i jeho rodiče.

„Menu podávané na palubách letadel Emirates je opravdu úžasné. Máte pocit, že jste v příjemné restauraci a ne v letadle. Rodiče jsou rozmazlováni kvalitními víny a děti mají svoje vlastní dětská jídla. Třešničkou na dortu je, že svou první rodinnou fotku z dovolené dostanete již na palubě letadla, od sympatických letušek. Vaše dovolená skutečně začíná již v momentě Vašeho nástupu na palubu,“ dodala Linda Štucbartová.

„Všichni naši pasažéři jsou jedineční, ale na našich palubách si obzvláště ceníme dětí a Emirates dělají všechno pro to, aby si naši nejmenší pasažéři let užívali od chvíle, kdy nastoupí na palubu až do doby, než jejich letadlo přistane,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku. „Od chvíle, co jsme v červenci 2010 otevřeli naši linku z Prahy do Dubaje, jsme na Blízký východ a zpět dopravili tisíce spokojených dětí.“4

Emirates nyní dává rodinám další důvod, proč si pro svou letošní dovolenou vybrat právě Dubaj. Dětem nabízí letenku za poloviční cenu a také možnost zdarma bydlet, hrát si a jíst v Dubaji u účastnících se partnerů. Více informací o speciální letní akci (trvající od 14. května do 30. září) naleznete na www.emirates.com, v pražské kanceláři Emirates či ve vybraných cestovních kancelářích.

Společnost Emirates nyní létá do 113 destinací v 66 zemích napříč Evropou, severní Amerikou, jižní Amerikou, Blízkým východem, Afrikou, Indickým subkontinentem a Asijsko-Pacifickou oblastí. Nejnověji zahájila společnost Emirates 2. února provoz na lince do irácké Basry a 1. června do Ženevy.
 

Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka