České aerolinie zítra startují lety z Bratislavy do šesti nových evropských destinací

23.06.2011

Na cestující čeká ve čtvrtek, pátek i sobotu v prostorách Letiště M. R. Štefánika nabídka zahraničních pochoutek, které reprezentují jednotlivé země.

Dnes 23. června 2011 zahájí České aerolinie historicky první přímé lety z bratislavského Letiště M. R. Štefánika do šesti významných evropských destinací. První letadlo odstartuje ve čtvrtek 23. června v 7:20 ráno do Amsterdamu. V průběhu odbavení na let bude v odletové hale probíhat Festival jídla. Jako host se mimo jiné v sobotu objeví velvyslanec Kypru na Slovensku, jeho Excelence Marios Kountourides.

Na Amsterdam postupně navážou lety Českých aerolinií do Paříže a Říma, o den později do Bruselu a v sobotu 25. června budou vypraveny první lety do Barcelony a Larnaky. „Na cestující čekají výhody, které má každý zákazník Českých aerolinií. V ceně letenky již mají kompletní služby společnosti, včetně zapsaného zavazadla až do 23 kg, odbavení na přepážce nebo přes internet či občerstvení na palubě včetně bohatého výběru nápojů, piva a vína,“ jmenuje Jiří Marek, člen představenstva a viceprezident Českých aerolinií pro Obchod
a marketing.

Gastronomická ochutnávka
První dny provozu nových linek doprovodí bohatý gastronomický program, který pro cestující připravilo Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě ve spolupráci s partnery. Každou zemi bude u odbavovacích přepážek reprezentovat nabídka místního tradičního jídla. Cestující ochutnají nizozemské sýry, italskou pizzu, belgické pivo, španělské tapas nebo musaku a baklavu z Kypru. „Oslavu prvých letov Českých aerolínií z Bratislavy do 6 nových destinácií sme poňali ako festival jedla a tradícií krajín, do ktorých bude dopravca lietať. Dopravca predstavuje návrat k tradíciám, ponúka služby, na ktoré boli cestujúci zvyknutí - osobný kontakt s klientom pri vybavení, jeden kus batožiny zdarma, teplé jedlo na palube lietadla v cene letenky a to všetko za veľmi výhodné ceny dokonca porovnateľné s cenami nízkonákladových aerolínií. Nehovoriac o tom, že České aerolínie ponúkajú z Bratislavy priame spojenie na hlavné letiská Belgicka, Holandska, Cypru, Španielska, Francúzska a Talianska a množstvo nadväzných spojení do celého sveta cez tieto dopravné uzly,“ doplňuje Tomáš Kika, ředitel divize obchodu
a marketingu Letiště Bratislava. Cestující se na letišti snadno zorientují, jednotlivé přepážky totiž budou vyzdobeny motivy dotyčných států, například u letů do Amsterdamu to budou holandské tulipány.

Jak na letenky
S jedinou letenkou Českých aerolinií získávají cestující z Bratislavy možnost pohodlného spojení s desítkami dalších destinací v Severní a Jižní Americe, Africe i Asii. Navíc díky partnerům z aliance SkyTeam mohou hned ve třech přestupních bodech a s využitím jedné letenky dále pokračovat do desítek dálkových destinací po celém světě.

Ceny jednosměrných letenek do nových destinací začínají na 49 eurech včetně všech poplatků. Klienti si je mohou zakoupit na internetových stránkách www.czechairlines.com, prostřednictvím Kontaktního centra Českých aerolinií na tel. čísle +420 233 007 007, případně v prvním ČSA OK Pointu na Slovensku, na Krížnej ulici 5 v Bratislavě, ale také u všech IATA prodejců letenek.
 

Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka