Objevte s easyJet kouzlo Francie, nejen při oslavách Bastille Day

08.06.2011

Nízkonákladová společnost easyJet nabízí svým zákazníkům prázdninové cestování do Francie s možností oslavit zde francouzský národní svátek Bastille Day. V červenci můžete se společností easyJet letět do francouzské metropole pouze za 679 korun.

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům levné prázdninové cestování do centra Francie - Paříže. Cestu do francouzské metropole mohou zákazníci spojit s velkolepou oslavou Bastille Day, která je vždy 14. července.  Levné letenky do Paříže pořídíte již od 679 korun. 
Se společností easyJet si můžete zpříjemnit začátek prázdnin cestou do Francie. Svůj výlet navíc můžete spojit s oslavou jejich národního svátku Bastille Day 14. července, kdy si Francouzi připomínají pád Bastilly dne 14. července roku 1789 a začátek Velké francouzské revoluce. Oslavy budou v Paříži vidět na každém rohu. Naplánována je každoroční vojenská přehlídka, ale i pouliční stánky, kapely a taneční parkety. „Bastille Day je jeden z nejvýznamnějších francouzských svátků v roce. Proto bychom rádi našim zákazníkům dopřáli, aby mohli být u toho a společně s Francouzy oslavovat. Navíc už budou letní prázdniny v plném proudu, takže si výlet může naplánovat celá rodina včetně dětí,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

S easyJet mohou zákazníci nejen oslavovat Bastille Day, ale i navštívit typické francouzské památky, muzea nebo si jen zkrátka dopřát pravou francouzskou atmosféru. Francie je země labužníků a zdejší jídlo a pití má svou velkou tradici. Charakteristické pro Francii jsou zejména jejich bagety, croissanty, saláty nebo sýry. Každý turista by také měl ochutnat pravé francouzské víno nebo šampaňské. A to vše můžete se společností easyJet, od které zakoupí letenky pouze za 679 korun. „Francie je zemí, kterou musíte za svůj život navštívit víckrát, protože v sobě ukrývá zvláštní kouzlo a spoustu zajímavostí. U společnosti easyJet zaujímá Francie jednu z nejlevnějších a nejfrekventovanějších destinací,“ dodává Verena Keimer.
 

Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka