Cestování s Germanwings bude pohodlnější

08.06.2011

Prvních deset řad v každém letadle Germanwings se stalo součástí komfortní zóny.

Cestující nízkonákladové letecké společnosti Germanwings nyní cestují na předních sedadlech mnohem pohodlněji. Díky instalaci nových míst nyní všechna letadla Germanwings disponují jednotným odstupem sedadel v předních řadách. Prvních deset řad v každém letadle má mezi sebou větší vzdálenost sedadel. Služba „Best Seat“ (nejlepší místo) byla zprovozněna v úterý 31. května 2011. Každý zájemce si tuto službu může rezervovat za poplatek 15 Euro.

V letadle speciálně označená „Best Seat“ je možno rezervovat již teď na internetu nebo prostřednictvím call centra Germanwings. Služba „Best Seat“ se stala součástí oblíbeného tarifu Best Tarif, který za speciální cenu zahrnuje rezervaci místa, zavazadlo stejně jako občerstvení na palubě letadla. Zákazník tak ušetří až 35 % v porovnání s rezervací jednotlivých služeb obsažených v balíčku. Zájemci naleznou informace o Best Tarifu na stránkách www.germanwings.com v prostředním sloupci.

 

Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka