easyJet nabízí letenky s flexibilním datem odletu

07.06.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí na easyJet.com nové jízdné Flexi pro všechny cestující. Lidé, kteří si zakoupí flexibilní letenky, budou moci měnit termín letu neomezeně až do dvou hodin před původně plánovaným odletem. K produktu se automaticky váží i další výhody jako přednostní nástup na palubu (Speedy Boarding), žádné poplatky za platbu a odbavení zavazadla zdarma.

Cestující mohou neomezeně upravovat datum odletu v průběhu čtyř týdnů – týden před a až tři týdny po plánovaném odletu.

Flexi bude podle závazku společnosti easyJet nabízet levné jízdné. Cena bude začínat na 2 899 Kč, což je mnohem méně ve srovnání s nabídkou klasických dopravců.

„Zaznamenali jsme, že stále více lidí cestuje na služební cesty s easyJet. Důvody jsme nemuseli hledat dlouho – easyJet má nejlepší evropskou leteckou síť, létáme na hlavní letiště a nabízíme našim cestujícím levné letenky. Tím, že byznys cestujícím nabídneme pohyblivou rezervaci na easyJet.com, zajistíme, že vždy poletí za nejlepší možnou cenu s flexibilitou, kterou potřebují,“ uvedla Carolyn McCall, výkonná ředitelka společnosti easyJet.

Původně bylo nové jízdné Flexi dostupné jen prostřednictvím podnikových rezervačních kanálů, jako jsou Global Distribution Systems (GDS) a vlastní rezervační systémy používané cestovními kancelářemi. Díky zpřístupnění pohyblivého jízdného na easyJet.com může tuto nabídku využít každý z 325 milionů návštěvníků těchto stránek ročně.


Přidání easyJet Flexi na easyJet.com bude podpořeno výraznou marketingovou kampaní, která odstartuje tento týden jak ve Velké Británii, tak v Evropě. Tato kampaň se bude soustředit na hlavní podnikatelský tisk a média a bude upozorňovat na to, že easyJet udělal výraznou změnu produktu tak, aby uspokojil potřeby byznys cestujících.
 

Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka