Expedice po Evropě

26.07.2010

Piloti, létáte především po České Republice? Nejste si úplně jistí co a jak dělat při letu do zahraničí a chcete to změnit? Myslíte, že si uděláte zbytečnou ostudu při letu za hranice? Nebaví Vás létat v rámci svého timebuildingu pouze v České Republice?

Právě pro vás jsme připravili lety po celé Evropě. Poletíte s naším zkušeným instruktorem,  který Vám bude dělat oporu po celý let. Získáte zkušenosti ze zahraničí a potřebný  nálet. Naučíte se plánovat cesty do zahraničí.

Poznáte odlišnosti a pravidla různých zemí a získáte neocenitelné zkušenosti.

Při těchto letech si procvičíte leteckou angličtinu a poznáte nové letiště v zahraničí.

Máme již připraveno a vyzkoušeno několik cest po celé Evropě, ale samozřejmě se necháme rádi inspirovat vaším přáním. Dokážeme naplánovat jednotlivé i skupinové lety se zajištěním letadlového parku.

Záleží jen na vás, jestli naplánujeme cestu na jih Chorvatska, nebo na sever Finska. Samozřejmě je možné si vzít na tyto expedice i vaše drahé polovičky a navštívit proslavené pláže četníkem ze Saint Tropééé v jižní Francii. Mladé piloty budou určitě zajímat tradiční letecké akce ve Velké Británii.

V období léta doporučujeme lety na Chorvatská pobřeží. Krásné scenérie pobřeží a po přistání koupel v Jadranském moři bude výborným zážitkem těchto prázdnin. Nemalou výhodou jsou poměrně nízké přistávací poplatky a dobré možnosti ubytování.

Vše záleží jen na vás, kterou expedici si vyberete z naší široké nabídky.

Více na tel. 603 115 090  nebo e-mail: expedice@euro-pilot.com

Prohlédněte si některé z  připravených destinací: 

Maroko

Split

Salzburg

Polární kruh

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka