Baťůžkáři s námi jedou na závod Red Bull Air Race

30.07.2010

Letecký magazín flyMag je spoluorganizátorem dvoudenní expedice na závod Red Bull Air Race 7.-8. srpna, který se odehraje v Lausitz v Německu. Vzhledem k tomu, že zbývající dva závody letošní série, které se měly konat v Maďarsku a v Portugalsku, byly zrušeny, jedná se o poslední letošní závod, který se uskuteční. V neděli 8. srpna bude v Lausitz při závěrečném ceremoniálu vyhlášen celkový vítěz letošní série. Dvoudenní program bude proložen mnoha doprovodnými vystoupeními motoristického a leteckého zaměření. Je tedy opravdu na co se těšit!

Dvoudenní expedice, kterou můžete s leteckým magazínem flyMag podniknout, začíná v sobotních ranních hodinách (7.8) odjezdem autobusem z Brna a Prahy přímo do místa závodu na okruhu EuroSpeedway  v Lausitz. Po skončení sobotní kvalifikace budou účastníci převezeni do hotelu v Drážďanech ke strávení příjemného sobotního večera v centru města Drážďany, nebo jiným osobním programem. Po ranní snídani v hotelu budou účastníci převezeni opět do prostor EuroSpeedway v Lausitz, kde se bude konat finální den závodu Red Bull Air Race a závěrečná ceremonie s vyhlášením celkového vítěze pro rok 2010. Po skončení celého programu ve večerních hodinách budou účastníci expedice dopraveni do původních destinací, Prahy a Brna. Cena pro osobu a účastníka této varianty je 2900,- Kč. Další informace a objednávkový formulář k této formě účasti na závodech najdete ZDE.

Nabídka pro "baťůžkáře"!

V rámci zvýšené poptávky o tzv. dvoudenní ekonomickou variantu účasti na závodech (baťůžkáři), připravili jsme pro tyto zájemce možnost účasti na této expedici ve formě zajištění dopravy do a z místa závodu s možností rezervace ubytování v kempu, který přímo sousedí s okruhem EuroSpeedway v Lausitz. Těmto účastníkům jsme schopni zajistit rezervaci místa na spaní (podmínkou je vlastní stan) v kempu (cena do 20,- Eur/osobu) a levnějších dvoudenních vstupenek v prostoru před tribunou, které nabízíme za 990,- Kč. Účastníci mají v tomto případě možnost účastnit se i večerního doprovodného programu, který se připravuje přímo v prostorách závodiště EuroSpeedway Lausitz. Cena pro účastníky závodu, kteří se rozhodnou pro tuto variantu, je 1500,- Kč. Místa a termíny odjezdu z Brna a Prahy jsou stejné. Počet míst pro účastníky, kteří se rozhodnou pro tuto variantu je omezený do maximálního naplnění kapacity celkového počtu míst v autobuse. Pokud o této možnosti uvažujete, kontaktujte nás co nejdříve na expedice@flymag.cz, nebo telefonicky na 774374837 pro bližší informace.  

Pro všechny účastníky závodu se 27. července koná na letišti v Praze  - Letňanech setkání s českým pilotem série závodů Red Bull Air Race Martinem Šonkou, který při této příležitosti představí své letadlo Edge 540, filmy a fotografie z prostředí závodů, odpoví na vaše otázky. Informace o setkání najdete zde.

Těšíme se na setkání s Vámi a na příjemně strávený víkend na závodě Red Bull Air Race v Německu! 

Místa na sezení na tribuně "Grandstand Silver" v ceně 1390,- Kč

 

Místa na stání "Grandstand Bronze" v ceně 990,- Kč

 

flyMag-FS

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka