Expedice Lausitz - Red Bull Air Race

18.06.2010

Pojeďte s námi 7. a 8. srpna na závody Red Bull Air Race v areálu motoristického okruhu Lausitz (Německo). Využijte unikátní možnosti zúčastnit se závodu, ve kterém změří své pilotní mistrovství 15 nejlepších pilotů na světě. Závod proběhne ve dvou dnech, trať závodu bude postavená přímo v areálu závodního okruhu Lausitz, letadla budou startovat z dráhy přímo v areálu okruhu. Závod bude doplněn zajímavým doprovodným programem. Je to jedna z mála možností vidět letecké speciály závodit v letech mezi pylony umístěnými na zemi a být přímo v centru dění.

Letecký magazín flyMag.cz si účast na tomto vyjímečném leteckém klání nemůže nechat ujít. Rozhodli jsme se zároveň, že se pokusíme usnadnit účast na těchto závodech i co největšímu počtu uživatelů našeho leteckého serveru. Rádi bychom tak vyjádřili velký dík za vzrůstající oblibu našeho portálu, který již po necelých osmi měsících od svého vzniku navštěvuje 11 tisíc unikátních návštěvníků, kteří při svých návštěvách zhlédnou stránky až 120 tisíckrát za měsíc. 

Využijte možnosti účastnit se dvoudenní autobusové "Expedice" do Německa, s ubytováním v hotelu v Drážďanech a jedinečnou možností být celé dva dny přímými účastníky závodu Red Bull Air Race. Jako "třešničku na dortu", související přímo s expedicí, jsme připravili setkání účastníků expedice s Martinem Šonkou, jediným českým zástupcem v závodech Red Bull Air Race.

Využili jsme spolupráce letecké školy Flying Academy s Martinem Šonkou z Racing teamu 8 a připravili jsme pro účastníky sportovní expedice speciální VIP program. Všichni účastníci expedice budou pozváni na privátní akci „Odpoledne s Martinem Šonkou“, která se bude konat na letišti v Praze - Letňanech. Budou tak mít příležitost osobně s Martinem Šonkou probrat problematiku závodů Red Bull Air Race, zeptat se na věci, které je zajímají.

Neváhejte s Vaší objednávkou účasti na této expedici za sportem. V Německu se v době závodu očekává velmi vysoká návštěvnost, nabídka ubytovacích kapacit v širokém okolí je při této události velmi omezená, stejně jako počet míst, které jsme pro Vás schopni schopni na základě objednaných ubytovacích  možností zajistit.

Informace o "Expedice Lausitz 2010"

Termín:       7.-8. srpna 2010

Cena pro účastníka expedice je 2.900,- Kč. Jsou v ní zahrnuty tyto služby:

Doprava:     Autobus, nadstandardní výbava + WC, odjezdy z Prahy a z Brna, převozy do a z místa ubytování na závod

Ubytování hotelového typu se snídaní ve dvou a tří lůžkových pokojích.

Účast na závodech Red Bull Air Race (Je nutné přikoupit vstupenku na stání za 990,- Kč, nebo na sezení za 1390,- Kč) 

VIP účast na privátní akci „Odpoledne s Martinem Šonkou“ v termínu 27.července v době od 11:00 v areálu letiště v Letňanech v Praze

Vstupenky na 2 dny buď na tribunu na stání "Standing Bronze" jsou v ceně 990 Kč / vstupenku nebo tribunu "Grandstand Silver" na sezení v ceně 1390 Kč / vstupenku. Děti do 15 let mají následující slevy: tribuna na stání "Bronze" děti 5 - 15 let cena 640 Kč / vstupenku, tribuna "Silver" na sezení 790 Kč / vstupenku. Děti do 5 let mají vstup v doprovodu dospělé osoby se zakoupenou vstupenkou zdarma.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stáhněte si formulář a pošlete nám jej vyplněný ve formě závazné objednávky na email expedice@flymag.cz

O přijetí Vaší závazné objednávky Vás budeme informovat

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přesný časový harmonogram (včetně upřesňujících údajů VIP akce „Odpoledne s Martinem Šonkou“) Vám bude zaslán na emailovou adresu.

Na základě Vámi vyplněné objednávky Vám bude zasláno potvrzení objednávky s vyplněným evidenčním číslem, které používejte při každé další komunikaci. Evidenční číslo použijte jako variabilní symbol při platbě za objednané služby. Další případné informace žádejte v redakci leteckého magazínu flyMag.cz, emailem na expedice@flymag.cz, nebo telefonem na +420774374837

Expedici organizuje letecký magazín flyMag.cz. Garantem akce je letecká škola Flying Academy, oficiální sponzor Martina Šonky - Racing Team 8 a generální sponzor leteckého magazínu flyMag.cz.


Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka