Flying Academy otevírá v Praze nový kurz ATPL, CPL a IR teorie v češtině. Neváhejte a zapište se do únorového kurzu již nyní !

23.12.2019

Letecká Škola Flying Academy otevírá kurz zaměřený na teorii ATPL . Je vhodný I pro zájemce, kteří si chtějí svou PPL licenci rozšířit o přístrojovou doložku(IR) či získat licenci komerčního pilota (CPL). Předměty IR se budeme snažit plánovat mezi prvními, abychom IR zájemcům zkrátili dobu výcviku. Kurz je plánován tak, aby se dal spojit s prací, případně školou a přesto si zachoval strukturovanost a dobrou organizaci. Přednášky budou probíhat přibližně 1-2 víkendy v měsíci, v moderně vybavených učebnách v Praze - Letňanech . Podrobný výukový plán a harmonogram přednášek obdržíte po zahájení kurzu.

I přesto, že jazykovým požadavkem na složení zkoušek na ÚCL je angličtina, věříme, že kvalitní české konzultace Vám pomůžou odpovědět do detailu na všechny nejasnosti, na které narazíte v rámci samostudia a pomůžou Vám úspěšně složit všech 14 zkoušek. Přednášky odprezentují zkušení lektoři z různých sektorů napříč letectvím. Nespornou výhodou je, že pokud zmeškáte některou z přednášek, bude možné si ji nahradit opět v Praze v rámci pravidelných anglických kurzů a to bez příplatku.  

Cena kurzu ATPL činí 53 333 Kč bez DPH a zahrnuje mimo jiné roční přístup do systému CBT Bristol (https://youtu.be/D6LDyViSXQk). Je to skvělý a kvalitní pomocník pro dlouhé zimní večery a samostudium na té nejvyšší úrovni. Tento systém zajistí studentům přístup k nejnovějším verzím výukových materiálů, obsahuje videa, grafy a jiné interaktivní prvky. Své schopnosti si pak sami vyzkoušíte v jednotlivých testovacích modulech. Výsledky ukazují, jak účinnýn pomocníkem při přípravě na závěrečné zkoušky na ÚCL, tento program je. Přístup obsahuje taktéž nejaktualizovanější databázi EASA otázek. Přičteme - li k tomu až 160 hodin výuky na učebně, jedná se o bezkonkurenční nabídku na trhu za danou cenu. 

Kromě příjemného prostředí a ochotného personálu, pro Vás vždy zajistíme občerstvení v podobě pečiva, nápojů a sladkostí. Navíc možné odměny za doporučení kamarádům či možnost dohodnout individuální slevy na nálet hodin v USA (https://go.flyingacademy.com/timebuilding-in-usa-special-offer)

Pro více informací a přihlášení do kurzu  nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 228 882 444 nebo emailem na fly@FlyingAcademy.com


 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka