Hainan Airlines má titul pětihvězdičkové společnosti

20.06.2019

Paříž (Francie) (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hainan Airlines získala od agentury SKYTRAX titul pětihvězdičkové letecké společnosti devátým rokem po sobě

SKYTRAX, mezinárodní organizace hodnotící mezinárodní leteckou dopravu, 18. června pařížského místního času oznámila vítěze ceny SKYTRAX World Airline Awards pro rok 2019. Společnost Hainan Airlines byla agenturou SKYTRAX již devátým rokem za sebou jmenována 5hvězdičkovou leteckou společností a zařadila se mezi 7 nejlepších dopravců SKYTRAX. Získala také nejvyšší pozici v kategoriích Nejkomfortnější vybavení v obchodní třídě, Nejlepší aerolinky v Číně a Nejlepší letecký personál v Číně.

Prezident společnosti SKYTRAX Edward Plaisted předal cenu SKYTRAX 5-Star Airline předsedovi skupiny HNA Group Chenu Fengovi na slavnostním předávání cen. Pan Plaisted komentoval: „V roce 2019 je to již po deváté, kdy byla společnost Hainan Airlines oceněna jako 5hvězdičková letecká společnost hodnocení SKYTRAX. V posledních devíti letech tento dopravce pokračoval v dodávkách inovací a průlomů v kvalitě. Spojením tradičních čínských vlivů s ostatními designy mezinárodních trendů se aerolinky Hainan dostávají do pozice globální letecké společnosti, která je zřetelně inspirovaná východem."Pan Chen během přijímání této ceny prohlásil: „Jsme poctěni, že jsme od čínských a mezinárodních cestujících opět získali ocenění ve formě ceny SKYTRAX World Airline Awards pro rok 2019. Bez dlouhodobé důvěry a podpory by to nebylo možné. Toto ocenění věnujeme také našim globálním pracovníkům, kteří svou bezkonkurenční kreativitou pomohli proměnit společnost Hainan Airlines na vynikající globální leteckou skupinu."

Společnost Hainan Airlines v posledním roce modernizovala své produkty a optimalizovala služby s cílem vytvořit bezkonkurenční zážitek z letecké dopravy. Společnost spolupracuje s renomovanou designérskou společností PriestmanGoode, aby vytvořila nový vizuální design „Dream Feather". Tříletý projekt britské firmy znamenal revoluci ve zkušenostech cestujících od odbavení až po přistání. Letouny Dreamliner 787-9 společnosti Hainan Airlines s interiéry „Dream Feather" byly zprovozněny s uvedením nové třídy Premium Economy, která nabízí novou možnost pro mezinárodní cestující.

Společnost Hainan Airlines jako operátor se zaměřením na zpětnou vazbu zákazníků odpověděla svým cestujícím a modernizovala své speciální programy Care More (Dbát více), jejichž cílem je věnovat zvláštní pozornost speciálním potřebám dětí, těhotných matek a cestujících starších občanů na palubě.Kulinářské služby Haian Airlines Hai Chef byly také vylepšeny. Společnost zintenzivnila spolupráci s řediteli výzkumu a vývoje v předních mezinárodních restauracích, slavnými kuchaři z restaurací oceněných michelinskými hvězdami a pětihvězdičkových hotelů, aby cestujícím poskytovali autentické čínské a západní lahůdky ve výšce 30 000 stop.

Společnost Hainan Airlines zprovoznila více než 2000 domácích i mezinárodních tras pokrývajících Asii, Evropu, Severní Ameriku a Oceánii, které obsluhují 63 měst mimo domácí trh v Číně. Od svého prvního letu v roce 1993 neměla společnost Hainan Airlines za svých 26 let provozu závažnou havárii. Celkově absolvovala více než 7 milionů hodin bezpečných letů. Společnost Hainan Airlines s výhledem do budoucnosti plánuje další využití svého globálního přístupu k modernizaci celé řady produktů a služeb s cílem poskytnout cestujícím z celého světa bezkonkurenční letové zkušenosti.

 

Zdroj: PROTEXT

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka