Nabídka Time-buildingu v USA prodloužena do konce února 2019

29.11.2018

Pozor!!! Pro velký zájem akce prodloužena do 28.2.2019 !!! Zarezervujte si svůj Time-building v Miami nebo Los Angeles a využijte výhodných slev!

 Mezinárodní letecká škola Flying Academy připravila pro všechny žáky a piloty speciální zimní nabídku time-buildingu ve Spojených státech. Nádherné počasí na pobočkách školy v Los Angeles a Miami umožní všem zájemcům trávit čas létáním, i když Česko zrovna zahalí zimní mlhy. Flying Academy nyní poskytuje k time-buildingu v USA výrazné slevy či například ubytování zdarma.


Výhodné podmínky pro time-building mohou všichni zájemci skombinovat s návštěvou Spojených států a užít si atmosféru Vánoc trochu jinak. K lákavým výhledům na pláž v Miami či kalifornskou přírodu přidala nyní Flying Academy limitovanou nabídku ubytování v apartmánech školy na měsíc zdarma a slevy na služby školy v hodně až 1 000 dolarů.Hodinové sazby pro time-building začínají na 88 dolarech za hodinu na letadlech Cessna 152. K dispozici je též Cessna 172SP s glass cockpitem Garmin 1000, komplexní letoun Cessna 172RG, Piper Warrior či dvoumotorový Piper Seminole.


Pozor, tato nabídka je platná pouze do 28.2.2019 a je kapacitně omezena. Neváhejte tedy kontaktovat leteckou školu Flying Academy, ať už emailem na http://fly@flyingacademy.com či na webu nebo telefonicky na čísle +420 228 882 444, a užít si ten pravý americký sen.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka