Užijte si Vánoce s Flying Academy v Miami nebo Los Angeles se slevou až 1000$ nebo ubytovánim zdarma.

09.11.2018


Mezinárodní letecká škola Flying Academy poskytuje speciální zimní nabídku s kterou piloti ušetří nemalé finanční prostředky a maximálně využijí nádherné americké počasí v pobočkách Los Angeles a Miami.
Flying Academy nyní poskytuje k Time-buildingu v USA výrazné slevy a nebo například ubytování zdarma. Zatímco v České republice v zimních měsících převládá nevlídné počasí, které mění plány pilotů, v Los Angeles a v Miami se obávat těchto problémů nemusíte.
Skvělé podmínky pro Time-building mohou zkombinovat s návštěvou Spojených Států a užít si Vánoční atmosféru trochu jinak a hlavně ušetřit peníze a použít je pro další létání.


S Flying Academy přes zimní období můžete zažít nezapomenutelné výhledy na pláže v okolí Miami nebo si užít krásnou přírodu v Kalifornii, a to nyní také s limitovanou nabídkou pobytem v apartmánech na měsíc zdarma. Piloti mohou nyní také využít výrazných slev až 1000$. Hodinové sazby pro Time-building začínají od 88$ za hodinu na letadlech Cessna 152. K dispozici je též Cessna 172SP s glass cockpitem G 1000, komplexní letoun Cessna 172 RG, Piper Warrior či dvoumotorový Piper Seminole.


Tato vánoční nabídka je platná pouze do 31.prosince 2018 a je kapacitně omezena. Neváhejte nás tedy kontaktovat a užít si ten pravý americký sen s leteckou školou Flying Academy. https://go.flyingacademy.com/timebuilding-in-usa-special-offer

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka