Qatar Airways navyšuje kapacitu do Prahy během zimního letového řádu.

02.11.2018


Boeing 787 Dreamliner přináší plynulé mezinárodní spojení po celém světě.Dauhá, Katar-Qatar Airways navyšuje kapacitu do Prahy, krásného hlavního města České republiky. Letecká společnost nasazuje Boeing 787 Dreamliner na jeden ze svých dvou letů denně, čímž demonstruje svůj závazek k této destinaci. Linka Praha - Dauhá vykazuje významný nárůst cestujících již od inauguračního letu v srpnu 2017.
Qatar Airways je první letecká společnost, která zavádí tento typ letadla na pravidelné lince do Prahy pro zimní sezonu. Přináší tak kombinaci mistrovského počinu leteckého inženýrství, společně s luxusní palubní pohostiností a hrdě nabízí svým pasažérům dosud nepoznaný zážitek z letu. Boeing 787 Dreamliner nahrazuje od 28.října 2018 Airbus A320 na letech QR291 a QR292 do - z Prahy.
Pan Grisha Jenkov, Country Manager Eastern Europe - Centre řekl:

,,Našim letům z Prahy se daří mimořádně dobře, proto jsme během roku postupně navyšovali kapacitu přidáváním dalších letů. Nyní je nám velkým potěšením nabídnout nejnovější generaci letadel s větší kapacitou sedadel, Boeing 787 Dreamliner. Naše lety spojují občany České republiky s destinacemi Qatar Airways po celém světě od srpna 2017 - vždy s bezproblémovým přestupem v Dauhá. Praha využívá tohoto spojení již rok a i nadále se těšíme , že můžeme cestujícím nabídnout jedinečné pětihvězdičkové služby a přivítat je na palubě našich letadel”,, Nasazení jednoho z nejmodernějších a nejtišších letadel současnosti Boeingu 787Dreamliner leteckou společností Qatar Airways na denní linku do Dauhá je pro letiště Praha pozitivní zprávou hned z několika důvodů: dojde k podstatnému navýšení přepravních kapacitna trase mezi Prahou a Dauhá, letadlo přispěje k pozitivnímu řešení hlukové zátěže z leteckého provozu v okolí letiště a zároven zvýší celkový komfort cestujících na palubě během letu” říká Václa Řehoř, předseda představenstva letíště Praha.Boeing 787 Dreamliner disponuje lepší kvalitou vzduchu, optimální vlhkosti a tlakem ekvivalentním nižší nadmořské výšce. Budete dýchat více kyslíku než v jakémkoli jiném letadle. Více kyslíku znamená méně bolesti hlavy., méně závratí a méně únavy při cestování. Takže je mnohem pravděpodobnější, že do své destinace dorazíte odpočatí.


Kabina je navržena tak, aby bylo létání příjemnější. Qatar Airways Boeing 787 Dreamliner má mimořádně velké úložné prostory nad sedadly, cestující tak mají dostatek prostoru na uložení příručních kufříků s kolečky.
Okna letounu Boeing 787 Dreamliner jsou mnohem větší než u kteréhokoli srovnatelného letadla. Pasažéři si tak mmohou užívat bezkonkurenční výhledy. Díky našim elektronicky stmívatelným oknům si můžete stisknutím jediného tlačítka nastavit požadované množství propouštěného světla.Qatar Airways Dreamliner disponuje 254 na zakázku vyrobenými sedadly ve dvou třídách, business a economy class.

V oceněné kabině Business class nabízí každé z 22 sedadel cestujícím přímý přístup do uličky s konfigurací 1-2-1. Cestující mohou odpočívat v pohodlí plně polohovatelných sedadel nebo využít let produktivně díky možnosti internetového připojení na palubě.

Kromě vynikajících služeb na palubě nabízí Qatar Airways zákazníkům z Evropy pohodlné letecké spojení na Blízký východ, do Afriky, Asie a Tichomoří. To vše na jedné z nejmladších flotil na světe.

 

Zdroj: Letiště Praha

Photos: Redakce Flymag

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

dsv

Odpovědět

Datum : 09.11.2018 03:14, Vložil : fsb

chrome extensions android best wigs hair wigs indique hair locations nyc where to buy clear elastic hair bands hair extensions uk pink hair extensions clip in cheap how to use hair jazz hair extensions clip in human hair loose deep wave human hair human hair wigs uk hair extensions on pixie cut before and after hair extensions remy human hair wigs uk

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka