Flying Academy otevírá v Praze nový podzimní kurz ATPL a IR teorie v češtině

02.10.2018

Letecká škola Flying Academy otevírá kurz zaměřený na teorii ATPL, a to převážně v českém jazyce. Je však vhodný i pro zájemce, kteří si chtějí svou PPL licenci rozšířit o přístrojovou doložku (IR). Podzimní mlhy jsou ideálním časem pro zahájení teoretické výuky a lektoři Flying Academy se na vás v moderních, nových a výborně vybavených učebnách v Praze-Letňanech již těší. Začíná se již 27. října v 9:00 na adrese Beranových 130, Praha 9. Celý harmonogram kurzu ATPL je k nahlédnutí zde.I přesto, že jazykovým požadavkem na složení zkoušek na ÚCL je angličtina, věříme, že kvalitní převážně české konzultace pomohou studentům zodpovědět do detailu všechny nejasnosti, na které v rámci samostudia narazí, a výrazně se promítnou v úspěšném složení všech 14 zkoušek. Přednášky odprezentují kvalitní lektoři z různých odvětví napříč letectvím.

Cena kurzu činí 53 333 Kč bez DPH a zahrnuje mimo jiné roční přístup do systému CBT Bristol. Je to skvělý a kvalitní pomocník pro dlouhé zimní večery a samostudium na té nejvyšší úrovni. Tento počítačový systém zajistí studentům přístup k nejnovějším verzím výukových materiálů, obsahuje videa, grafy a jiné interaktivní prvky. Své schopnosti si pak sami vyzkoušíte v jednotlivých testovacích modulech. Výsledky ukazují, jak účinným pomocníkem při přípravě na závěrečné zkoušky na ÚCL tento program je.

Kromě příjemného prostředí a ochotného personálu pro vás bude vždy zajištěno občerstvení v podobě pečiva, nápojů a sladkostí. Navíc, pokud zmeškáte některou z přednášek, bude možné si ji po předchozí konzultaci nahradit v brněnské pobočce školy. Budete mít tedy jistotu, že dokončíte kurz v krátké době.

Pro více informací a přihlášení prosím kontaktujte Flying Academy na telefonním čísle 228 882 444 nebo emailem na fly@FlyingAcademy.com.

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka