Juneyao Airlines: flotila letounů Boeing 787 Dreamliner

01.10.2018

Společnost Juneyao Airlines představila tematiku brandingu své flotily letounů Boeing 787 Dreamliner

Společnost Juneyao Air, první spojující partner asociace Star Aliance, nedávno oznámila plánovanou řadu služeb pro svůj první letoun 787 Dreamliner, včetně propagačního videa s názvem „Dream a Journey; Share a Trip", jemného designu sedadel a interiéru kabin a speciálních detailů pro flotilu letounů 787. Široká nabídka unikátních služeb má představovat vynikající vlastnosti prvotřídních letadel a skutečnost, že je tato letecká společnost výjimečná a na rozdíl od konkurentů je jejím posláním reprezentovat značku Juneyao Air iniciativou „Warm Journey Beyond Imagination" (Příjemná cesta za hranice představivosti).

Společnost Juneyao Air očekává, že téma „Dream a Journey; Share a Trip" (Sněte o cestě, sdílejte výlet) se stane synonymem pro design interiéru letounu Boeing 787 Dreamliner, který každý let změní na příznivý start nebo příjemný konec cesty snů, na kterou se cestující těší nebo zrovna končí. Letecká společnost má v úmyslu zavést řadu nových funkcí v obchodní třídě: 29 vysoce přizpůsobitelných a plně polohovacích sedadel Thompson Vantage XL v konfiguraci 1-2-1, které cestujícímu dodávají soukromý osobní prostor a zajišťují pohodlnější letový zážitek. Sedadla jsou navržena s jemnou masážní funkcí, nastavitelným multifunkčním světelným zdrojem a velkým úložným prostorem. Cílem letecké společnosti je poskytovat distingovanější, moderní a odlišné cestování.Ekonomická třída obsahuje rozložení sedadel v konfiguraci 3-3-3, což efektivněji využívá prostor širokého letadla. Optimalizované plánování prostoru v kabině a vysoce uznávané sedadlo Recaro CL3710 poskytuje prostor pro nohy až do 80 cm. Každé sedadlo je vybaveno osobním zábavním systémem nové generace s 12palcovou obrazovkou společnosti Panasonic a samostatným portem USB. Kromě toho lze opěrku hlavy sedadla nastavit v devíti směrech, což zajišťuje uvolněnost a svěžest cestujících i po dlouhém letu. Palubní satelitní komunikační systém budoucí generace se silným signálem zajišťuje, že jsou cestující neustále připojeni i při letu ve výšce 30 000 stop.

Image společnosti Juneyao Air jako přepravce, který klade pohodlí cestujícího na první místo, je zřetelný v celém designu, od vstupu do kabiny letadla. Tým pro správu konfigurace speciálně přizpůsobil směs sedmi druhů světla a stínů, které v tradičním čínském myšlení symbolizují štěstí pro kabinu a vše další uvnitř a současně poskytuje cestujícím relaxační vizuální zážitek šetrný pro oči. Quentin Bisch, jeden z nejznámějších parfumer značky Givaudan, vytvořil výhradně pro tuto leteckou společnost speciální vůni, která komfortně vybavené kabině přidává příjemnou aromatickou vůni. Kromě toho palubní služba nabízí také výběr alkoholických nápojů, jídla na objednávku a speciální odpolední čaje.

Zvláštní detaily flotily letounů 787 aerolinek Juneyao 787 zákonitě upoutají pozornost cestujících při nástupu do letadla. První letoun 787 bude vyzdoben „čínskou pivoňkou", která symbolizuje štěstí. Jako čínská národní květina představuje pivoňka eleganci, bohatství a velkolepost, díky níž se květina dokonale hodí k image značky a vizi letecké společnosti pro budoucnost. Navíc letoun 787 s „čínskou pivoňkou" odráží stávající letouny A320 v „čínské pivoňce", které byly namalovány při oslavách desátého výročí společnosti a jsou mezníkem vstupu společnosti Juneyao Air do fáze, kdy se krátkodobé a dálkové lety staly součástí cestovní mapy. Druhý, třetí a čtvrtý letoun 787 bude pomalován „čínskou stuhou". Myšlenka využití čínských červených hedvábných stuh jakožto tématu symbolizuje vstup letecké společnosti do nové éry a současně reprezentuje její přispění k iniciativě Jednoho pásu a jedné cesty a další realizaci neustálého vývoje a leteckého snu společnosti.

První Boeing 787 má být dle plánu dodán v polovině října v Seattlu. Později bude letadlo obsluhovat vnitrostátní trasy mezi Šanghají a Šen-čenem, San-ja, Čcheng-tu a Čchung-čching. Interkontinentální lety Boeingem 787 z Šanghaje by měly být zahájeny v roce 2019 a dále posílí globální cestovní mapu letecké společnosti. Proto je společnost Juneyao Air připravena přivítat ve své flotile nový Boeing 787. S rychlým rozvojem společnosti cestující pravděpodobně uvidí více mezikontinentálních letů aerolinek Juneyao, které budou působit jako velvyslanec čínské kultury a sloužit ke splnění snů každého cestujícího.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka