British Airways sestavily posádku jmenovců Harryho a Meghan

20.05.2018

Britská letecká společnost British Airways našla originální způsob, jak oslavit dnešní svatbu prince Harryho a Meghan Markleové: let do Toronta zajistí posádka, ve které jsou dva muži jménem Harry, sedm Megan a jedna Meghan. Letadlo odstartuje z Londýna krátce po 13:00 místního času (14:00 SELČ), tedy zhruba hodinu poté, co na hradě Windsor začne svatební obřad. 

Toronto nebylo vybráno náhodou - právě tam se Harry s Meghan loni poprvé objevili na veřejnosti ruku v ruce.

Na londýnském letišti Heathrow je navíc k dispozici občerstvení v podobě zákusků s příchutí citronu a bezového květu, jaké se budou servírovat i hostům dnešní svatby. A cestující British Airways, kteří se jmenují Harry, Meghan nebo Megan, mohou dnes zdarma využít salonku pro první třídu.

British Airways kromě toho celý květen na svých dálkových spojích nabízejí cestujícím rozptýlení v podobě sledování některého z dílů seriálu Kravaťáci, ve kterém jednu z hlavních rolí hraje právě Meghan Markleová.

Zdroj: ČTK

Fotografie: Monika Prokesova

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka