Eurowings startují na Mallorce

28.05.2017

Eurowings, nízkonákladový dopravce ze skupiny Lufthansa, umisťuje na základnu na španělském ostrově čtyři Airbusy A320, které spojí Mallorcu s destinacemi v Německu, Rakousku a Švýcarsku: Kolín nad Rýnem / Bonn, Düsseldorf, Berlín-Tegel, Stuttgart, Hannover, Dortmund, Hamburk, Mnichov, Vídeň, Salzburg, Linec, Štýrský Hradec, Friedrichshafen u Bodamského jezera, Lipsko / Halle, Paderborn / Lippstadt, Drážďany, Saarbrücken, Karlsruhe / Baden-Baden, Norimberk, Münster / Osnabrück a Basilej.

„Pro turisty, rezidenty a samozřejmě i pro mallorské náruživé cestovatele připravila jedna z předních evropských leteckých společností rozsáhlou nabídku letů,“ říká Oliver Wagner, obchodní ředitel Eurowings. Zákazníci si mohou snadno přes aplikaci Eurowings nebo webové stránky www.eurowings.com zarezervovat letenky od 29,99 EUR. Přes nového touroperátora Eurowings Holidays je možné zakoupit za nejlepší ceny i vysoce kvalitní pobyty na Mallorce.


Poptávka po letech na slunný ostrov Mallorca zažívá boom. „U Eurowings bývají lety do Palmy z téměř všech lokalit velmi silně obsazeny,“ říká Wagner. Ve špičkách během letních prázdnin nabízejí Eurowings mezi německými a rakouskými letišti a Mallorcou téměř 300 letů týdně. „Někdy na tyto trasy nasazujeme dokonce Airbus A330, který má kapacitu více než 300 cestujících a je využíván zpravidla jen pro dálkové lety. Máme v plánu co nejdříve rozšířit naši flotilu na Mallorce ze čtyř na šest letadel,“ dodává Wagner. S růstem souvisí i vytvoření více pracovních míst na ostrově. Letecká společnost již obdržela více než 2500 žádostí na nábor prvních 100 členů posádky na nové španělské základně.


Oficiální otevření základny 24. května bylo spojeno se slavnostní událostí na letišti v Palmě de Mallorca -  včetně XXL brýlí na zbrusu novém Airbusu A320. Sluneční brýle zdobící Airbus jsou pravděpodobně největšími slunečními brýlemi na světě. „XXL“ se hodí nejen pro zmíněné sluneční brýle, ale také pro Eurowings - jako číslo jedna v růstu na Mallorce.

Zdroj: Publicis

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka