Den otevřených dveří ve Flying Academy

01.11.2016

Neváhejte a využijte poslední možnost navštívit Den otevřených dveří Flying Academy v tomto roce! Flying Academy pořádá Den otevřených dveří 5. listopadu, od 10:00 do 15:00. Pokud Vás zajímá jaké je to být součástí školy profesionálních pilotů, neváhejte a navštivte naši základnu v Brně nebo v Praze.

Ať už jste Vy nebo Vaši blízcí příznivci létání a třeba sníte o vlastním pilotním průkazu, budete mít skvělou možnost dozvědět se více o tom, jak probíhá teoretický a praktický výcvik v jedné z nejlepších výcvikových organizací, ve Flying Academy. Rádi Vám vysvětlíme, co je nutné udělat pro získání soukromé licence pilota, ale i to, jak se stát dopravním pilotem v aeroliniích. Pro všechny účastníky jsme navíc připravili speciální slevové vouchery na teoretickou přípravu PPL a občerstvení.

Zaregistrujte se na den otevřených dveří prostřednictvím online formuláře a zarezervujte si schůzku s jedním z našich instruktorů. Kontaktujte nás pro více informací nebo otázek ohledně dne otevřených dveří a kurzů.

Zdroj: Flying Academy

Fotografie: Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:48, Vložil : gabrielahammond4

Loving the information on this site, you have done great job on the blog posts. http://mesquitetreepros.com/

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:47, Vložil : gabrielahammond4

Very interesting info! Perfect just what I was searching for! http://meridiantreepros.com/

try

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 08:33, Vložil : treybret

With Fortnite slowly but surely dying, I would not suggest buying any more piano tiles 2 download. Your money would be better spent on food or other essential items. Or maybe even school supplies since most of the players in this game are still in high school. I give Fortnite at least 2 more years before players will make a great exodus and move on to the next best thing on the internet. It had its time, now it needs to die off and be forgotten free download.

Odpovědět

Datum : 28.12.2020 11:48, Vložil : KSMk

dXAI

patsm00re18@gmail.com

Odpovědět

Datum : 24.12.2020 04:21, Vložil : Patsy

Do your research at Google

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka