Dny NATO Ostrava 17.-18. 9. 2016

11.08.2016

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Mottem akce je "Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita", a proto je jejím hlavním cílem prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti. Akce je řazena do "klubu prestižních evropských show".

Již 16. Dny NATO v Ostravě a 7.Dny Vzdušných sil AČR organizují Jagello 2000, Generální štáb Armády ČR, Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje Policie České republiky, Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje a Letiště Leoše Janáčka Ostrava.

DNY NATO V OSTRAVĚ začaly psát svoji tradici v roce 2001, přičemž z původně regionální veřejné prezentace armády, policie a záchranářů se stala největší letecko-armádně-bezpečnostní show ve střední Evropě.

Hlavní program, který se odehrává na Letišti Leoše Janáčka Ostrava se skládá z prezentace těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů.

Podrobný program bude zveřejněn do 14. září 2016 na www.natodays.cz, přesto řada vystoupení je již potvzena.

Vybíráme nejznámější "sólisty" a skupiny:

 

Jiří Lukeš

Zdroj: www.natodays.cz

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:51, Vložil : gabrielahammond4

I have been checking out some of your articles and it’s clever stuff. I will make sure to bookmark your blog. http://mooreoklahomaroofing.com/

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:50, Vložil : gabrielahammond4

This blog site has got lots of really helpful information on it! Cheers for informing me! http://missoulatreeservice.com/

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 09:36, Vložil : wernereegranad75

NATO Days in Ostrava & ACR Air Force Days is the event that I am looking this year, it is one of the strongest Air Force in the world and they will show all their air crafts on this event! Anyone here playing gacha life online game? This casual anime game will let you customize your characters to whatever you want. There are also mini-games that you can try for free. Read more about the game here https://chrome.google.com/webstore/detail/among-us-online/nhklobelplcndebifbcmideenegaikgm

Odpovědět

Datum : 28.12.2020 12:14, Vložil : sjvC

nind

patsm00re18@gmail.com

Odpovědět

Datum : 24.12.2020 04:27, Vložil : Patsy

Do your research at Google

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka