S videem z leteckého výcviku můžete vyhrát až 25.000 Kč. Přihlaste se do soutěže

18.04.2016

Letecká škola Flying Academy spouští video soutěž, ve které si výherce přijde na 25.000 Kč. Účastnit se soutěže mohou všichni současní, i bývalí studenti letecké školy. Stačí natočit krátké video z leteckého tréninku a odpovědět na otázku "Proč se chci stát pilotem" a výhra může být vaše. Může se jednat o některý z Vašich Time building letů nebo o naučné video ohledně pilotního výcviku v naší letecké škole. Nápadům se meze nekladou.

 

Každý účastník video soutěže může přihlásit neomezený počet videí. Ta budou zveřejněna na Youtube kanálu letecké školy Flying Academy. O vítězi rozhodne nejvyšší počet Like u videa na Youtube účtu Flying Academy. Soutěž skončí 30. listopadu 2016.


Podmínky soutěže:

 

 

Při natáčení videa prosím dbejde na to, že musí být dodržena všechna bezpečnostní opatření. Video bude připuštěno do soutěže pouze v případě, že nebude v rozporu s danými bezpečnostními pravidly.

 

Jak se přihlásit do soutěže:

 

Sdílejte Vaše video umístěné na Youtube kanálu letecké školy Flying Academy na sociálních sítích či mezi kamarády a získejte co nejvíce Like! Zarezervujte si čas Vašeho letu, kontaktujte nás pro rezervaci slotu.

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy, Foto: Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka