Mezikontinentální pilotní výcvik připraví studenta na kariéru v aerolinkách

30.03.2016

Mezikontinentální letecký výcvik obohatí pilota o zkušenosti a poznatky ze zahraničního prostředí, díky kterým bude lépe a sebevědoměji připraven na budoucí práci komerčního pilota. Mezikontinentální výcvik nabízí v České republice jako jediná letecká škola Flying Academy. Pilot má možnost absolvovat profesionální pilotní výcvik ve výcvikových pobočkách v Evropě a v USA.

 

V základně v USA na Floridě se student naučí ICAO angličtinu od rodilých mluvčí, získá poznatky z létání z rušného vzdušného prostoru a celkově si rozšíří obzory o nové zkušenosti z amerického kontinentu. Ty následně zúročí k vybudování kariéry profesionálního pilota. Ideální podmínky pro létání jsou v pobočce Flying Academy ve slunečném Miami po celý rok.

 

 

V základně v Evropě získá student praktické a teoretické zkušenosti od profesionálních instruktorů v prostředí simulujícím reálné aerolinky. Teoretická výuka probíhá individuálně s důrazem na flexibilitu zaměřenou na časové možnosti studenta. Student má k dispozici výukový materiál v iPadu s vlastní výukovou aplikací. K dispozici má nejnovější ATPL otázky v češtině nebo angličtině. Celkový pokrok ve výcviku studenta je průběžně monitorován lektory. 

 

Více informací ohledně možností mezikontinentálního létání poskytne letecká škola na Dni otevřených dveří, který se koná v sobotu 9. dubna 2016 v pobočkách v Brně, Praze a Miami. 

 

Na Dni otevřených dveří se účastníci dozví nejenom informace ohledně možností mezikontinentálního létání, zkušení letečtí konzultanti představí i ostatní výcvikové kurzy, díky kterým se student stane bez jakékoli předchozí zkušenosti profesionálním pilotem aerolinií. Během Dne otevřených dveří zájemci dostanou rady od současných pilotů mezinárodních aerolinií, kteří studovali v letecké škole. Všichni účastníci Dne otevřených dveří navíc dostanou 20 % slevu na PPL(A) teorii. 

 

Den otevřených dveří začíná v sobotu 9. dubna 2016 od deseti hodin dopoledne, předpokládaný konec celé akce je ve tři hodiny odpoledne. Pro účast je nutná registrace zdarma ZDE. Pro více informací kontaktujte leteckou školu. 

 

Pro detailnější představu o celém programu se můžete podívat na harmonogram celé akce:

 

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy, Foto: Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka